Oční kapky Vividrin ectoin 10 ml

259 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 4.3. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Oční kapky Vividrin ectoin 10 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
24 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Blanka

Dobrý den, je možné tyto kapky používat ( po půl roce) po operaci šedého zákalu Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel tato informace explicitně v příbalovém letáku není uvedena. Doporučili bychom Vám proto užívání kapek konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Jako alternativu bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout kapky HYLO Gel, které jsou přímo určené na pooperační stavy. Tyto kapky obsahují kyselinu hyaluronovou a jsou bez konzervantů a fosfátů. Z tohoto důvodu jsou dobře snášeny. Ovšem vzhledem k prodělané operaci bychom také doporučili konzultaci s lékařem. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Vlasta

Dobrý den, je možné, že mi může po užívání těchto kapek po 4 dnech svědit kůže? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel reakce na kapky jsou velmi individuální a je možné, že Vám nějaká složka způsobuje svědění kůže v okolí očí. Doporučili bychom Vám kapky dále nepoužívat a situaci konzultovat s lékařem. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Martina

Dobrý den, přes tři měsíce jsem měla problém se zánětem v očích. Oči mi slzely a ráno jsem je měla slepene, bolely mě, slzely a palily. Oční lékařka mi vždy dala antibioticke kapky, ale po vysazení se po pár dnech problém vrátil. Naposledy mi doporučila tyto kapky. Kapu ráno a večer. Oči už mě přes den nepálí, neslzi ani neboli. Občas po ránu mám v koutku oku jakoby něco zaschleho, ale je to jen někdy. Jak dlouho lze kapky užívat? Musím říct, že mi pomohly více než antibiotika. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce uvádí, že délka užívání kapek není omezena. Jedná se o mimořádně šetrné oční kapky, které lze využívat i dlouhodobě. Pokud byste chtěla oční kapky vystřídat s jinými, můžeme Vám doporučit oční kapky Hylo dual nebo Hylo dual Intese, které obsahují stejné aktivní složky (kyselinu hyaluronovou a ectoin). Produkty z řady Hylo eye care neobsahují konzervační látky. Proti inkrustaci (usazeniny v očních koutkách) Vám můžeme doporučit oční mast VitA POS, která se aplikuje na noc a intenzivně regeneruje slzný film. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Alena Sládková

Dobrý den, nevím, jak ostatní spotřebitelé, ale velice nešťastné mi přijde kapátko. Při kapnutí musím vyložit docela silu , tlak, abych zmačkla plast. Stalo se mi, že mi zklouzly prsty a poranila jsem si oko. Né každá inovace je ku prospěchu, klasické kapátko bylo super, není přece třeba vymýšlet něco nového i za cenu, že je to horší, složitější, nepraktické. Kapky jsou možná skvělé, ale už bych podruhé nekoupila. S pozdravem Alena Sládková

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám velmi líto, že Vám kapky po této stránce nevyhovují. Před nějakou dobou jsme získali informaci o tom, že výrobce pracuje na novém designu kapátka. Žádné konkrétní informace jsme ale neobdrželi. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Gerta

Dobrý den. Mám citlivé oči. Mám situace že mi začnou slzet. Třeba i několik minut, hlavně při průvanu a nebo když vyjdu na denní světlo. Je to moc nepříjemné, hlavně při řízení auta. Tak bych chtěa vědět jaké jsou s těmito kapkami zkušenosti. Užívám jiné kapky do očí na alergii, ale problém se občas opakuje. Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Kapky obsahují hyaluronát sodný, který funguje jako efektivní lubrikant. Bohužel zpětnou vazbu od zákazníků nemáme. Lépe řečeno - zákazníci se na nás neobrací s reklamacemi ani jinými problémy, takže předpokládáme, že jsou s kapkami spokojeni. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Renata

Dobrý den, je možné užívat v těhotenství?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Tyto oční kapky jsou výrobcem schváleny i na dobu těhotenství a dokonce i během kojení. Samozřejmě se můžete poradit i se svým ošetřujícím lékařem. Pokud se bude chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.