Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

Platební metody

Jak zaplatit objednávku

Vybrat si můžete z následujících platebních metod:

  • Bankovní převod: platební informace se zobrazí po potvrzení objednávky
  • Platební karta: Visa, Visa Electron, Mastercard nebo Maestro
  • Dobírka: částku uhradíte doručovateli při převzetí zásilky
  • PayPal

Bezpečná platba

Všechny způsoby platby jsou bezpečné. Vaše osobní informace budou použity výhradně pro účely platby a nebudou předány žádné třetí straně.

Platba online

Pokud se rozhodnete zaplatit platební kartou, budete přesměrováni na 3D secure zabezpečenou platební bránu, kde budete požádáni o platební údaje z Vaší karty. Odkaz na bezpečnou platbu je vždy aktivní jen po omezenou dobu. Pokud tato doba vyprší, k platbě se opět dostanete přes svůj uživatelský účet na Alensa.cz po prokliknutí do objednávky. Pokud si vyberete jako platební metodu PayPal, budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayPal.

Platba bankovním převodem

V případě, že chcete objednávku zaplatit bankovním převodem, všechny potřebné informace pro provedení platby se zobrazí ihned po dokončení objednávky. Tyto informace Vám také zašleme v potvrzujícím e-mailu. Upozorňujeme, že bankovní převod může trvat až čtyři dny a objednávka bude odeslána až ve chvíli, kdy budou peníze připsány na náš účet. Pokud chcete odeslání urychlit, můžete nám poslat potvrzení o platbě na info@alensa.cz.

Problémy s platbou

  • Pokud to vypadá, že platba neproběhla úspěšně, zkontrolujte si svůj bankovní účet nebo PayPal konto.
  • Jestliže platba proběhla úspěšně, ale v našem systému vypadá jako nezaplacená, kontaktujte nás na info@alensa.cz, abychom platbu prověřili.
  • Pokud se setkáte s problémem na platební stránce, zkuste se přihlásit do svého účtu na Alensa.cz z jiného prohlížeče nebo zařízení.
  • Pokud máte další otázky, přečtěte si Časté dotazy týkající se objednávek, nebo nás kontaktujte přímo.

Odpovědět na # - Zrušit
#1737
Vladislava Tonarová

Dobrý den. Dříve jsem u Vás nakupovala čočky s platbou přes Benefit plus. Je to stéle možné? Děkuji.

#1738
Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tento způsob platby jsme již bohužel zrušili. Aktuálně si můžete vybrat z platby převodem, na dobírku, online platební kartou nebo přes PayPal. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

#1716
István Vörös

Dobry den, nevidel jsem to v platebnich metodach, ani v FAQ, ale chtel jsem se zeptat, byla by moznost platit i Flexipas kartou? Dekuji, István Vörös

#1717
Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Je nám líto, ale platba Flexipas kartou není možná. Pokud byste měl ještě nějakou otázku, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Česká pošta PPL Zásilkovna GLS
Top