Proclear 1 Day (30 čoček)

349 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Proclear 1 Day (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.70
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Omafilcon A
Název produktu: Proclear 1 Day
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
48 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra

Dobrý den , ráda bych si objednala kontaktní čocky, mohla bych poprosit o radu , které dioptrie budou ideální ? Dioptrické brýle mám dioptrie -1.50 tak netuším zda i čočky budou -1.50 nebo ne ? Moc děkuji za odpověď Wilhelmová

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlový předpis je pro sférické kontaktní čočky nutné upravit až od hodnoty dioptrie -3,50 resp. +3,25. Ve Vašem případě tedy k úpravě hodnot prozatím nedojde a můžete si objednat čočky s hodnotou dioptrie -1,50. Správně byste však měla mít čočky odborně aplikované očním specialistou. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich kamenných optik v Praze nebo v Brně. Na webu si můžete jednoduše rezervovat termín vyšetření. Případně bychom Vám mohli nabídnout TopVue Blue Blocker. Výhodou čoček TopVue je poskytovaná služba Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete je dle podmínek služby vrátit a nepřijdete o svou investici. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Marcela

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu s výběrem dioptrií u těchto čoček? Moje brýle jsou: levé oko: -5 dioptrie, cyl +00.25 pravé oko: -4,5 dioptrie , cyl +00.25 Momentálně mám čočky Dailies Total 1 -4,5 a -5. Ty mi celkem vyhovují, ale většinou v nich nevydržím celý den.. Proto bych dle recenzí chtěla vyzkoušet Proclear, které by mohly být pro citlivé oči lepší? Čočky chci na občasné nošení hlavně u moře. Děkuji za radu

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlový předpis je nutné před nákupem kontaktních čoček upravit. Ačkoliv se u Vás projevuje astigmatismus, hodnota cylindrů je prozatím nízká a ke korekci zraku Vám budou stačit klasické sférické čočky. Pro pravé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,75. Správně byste měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Ten Vám dle parametrů očí a Vašich potřeb vybere vhodné čočky. Dle zkoušky pak může změnit typ čoček nebo doladit korekci k Vaší plné spokojenosti. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Čočky, o které máte zájem jsou z hydrogelu. Ovšem čočky, které nyní používáte jsou silikon-hydrogelové. Jedná se o zcela odlišný materiál a nedokážeme s jistotou říci, zda Vám bude vyhovovat. Chcete-li si vybrat čočky sama, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout jednodenní Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, u kterých v současné době běží časově omezená akce Garance spokojenosti. Čočky jsou silikon-hydrogelové, nabízejí shodné zakřivení, průměr se sice liší, rozdíl se však vejde do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je dle podmínek služby případně vrátit. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Milan

Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné do větrného počasí a na vícehodinovou svižnou jízdu na kole (s cyklobrýlemi)? Používám iwear harmony, ale zhruba po 20 km jízdy (1,5h) se zřejmě čočky více vysuší, špatně se mi pak zaostřuje a nepomůže ani zvlhčení kapkami. Mám +1.00 a +0.75, při prvotním měření mi optik doporučil čočky 8,70 / 14,20, ale nesedly mi (harmony mají 8.40 / 14.20). Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže používáte cyklistické brýle, pak by oči i čočky neměly tak zásadně osychat. Je možné, že mají oči menší slzivost nebo nestabilní slzný film. S tím by Vám mohly pomoct vhodné oční kapky např. Hylo Comod. A nyní k čočkám. Jestliže Vám vyhovují kontaktní čočky iWear Harmony s velikostními parametry (zakřivení 8,40 mm; průměr 14,20 mm), pak Vám čočky Procler 1 Day pravděpodobně vyhovovat nebudou, neboť mají rozměry, které Vám nesedly. Čočky, které by Vám mohly po velikostní stránce sednout jsou kontaktní čočky MyDay daily disposable (zakřivení 8,40 mm; průměr 14,20 mm), 1 Day Acuvue TruEye (zakřivení 8,50 mm; průměr 14,20 mm), Dailies TOTAL1 (zakřivení 8,50 mm; průměr 14,10 mm) nebo 1 Day Acuvue Moist (zakřivení 8,50 mm; průměr 14,20 mm). Velikostní parametry jsou však pouze jedním z kritérií, na kterých stojí komfort. Takto na dálku, bohužel, nejsme schopni poradit, které čočky by Vám bez výhrad vyhovovaly, ale přikláněli bychom se čočkám 1 Day Acuvue Moist. Jedná se o čočky z hydrogelového materiálu, který obsahuje více vody, a proto by Vám čočky mohly být příjemné a problém se suchostí by mohl odeznít. Pokud nechcete re-aplikaci čoček podstoupit pod dohledem očního specialisty, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Správně byste měl mít čočky odborně aplikované. Pak nemůže hrozit ztráta investice z nevhodného nákupu. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Marijke Spanjer

dear, I have a cylinder in both my eyes. can i order lenses with a cylinder?

Odpověď Zákaznický servis
Hi, thank you for your comment. All toric contact lenses you can find here. If you need some help with choice of toric lenses, let us know. Have a nice day!
Michal Burda

Super Optické vlastnosti a snášenlivost. Nenašel jsem přemožitele.