Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

549 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 13.5. Dnes vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
549 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Proclear 1 Day multifocal

Kontaktní čočky Proclear 1 Day multifocal jsou navrženy tak, aby pomáhaly řešit obtíže, které souvisejí se stárnutím očí: presbyopií (také známou pod označením „stařecká vetchozrakost“) a suchostí očí. Optická konstrukce Proclear 1 Day multifocal umožňuje vašemu oku instinktivně najít zónu, která poskytuje optimální zaostření. Postupný přechod zóny vám umožní vidět vše jasně a bez námahy na jakoukoli vzdálenost.

Ostré a pohodlné vidění do blízka i do dálky.

Každý den s novým svěžím párem uvidíte ostře na všechny vzdálenosti – v práci na monitor počítače, na SMS v mobilu i na vzdálený billboard při cestě autem. Proclear 1 Day multifocal jsou řešením v každé situaci, nemusíte je doplňovat dioptrickými brýlemi a nabízejí komfort a nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček bez čištění a desinfekce, který ocení především nositelé, kteří trpí očními alergiemi.

PC výrobní technologie kontaktních čoček

Celodenní hydratace – patentovaná PC technologie

Vlhkost čoček je důležitá pro pohodlné celodenní nošení. Proclear 1 Day multifocal obsahují vlhkost vážící molekuly, které jsou biokompatibilní s lidským organismem. Díky PC technologii zadržují vláhu, a vlhkost se z nich během dne nevypaří. V případě suchých očí jsou Proclear 1 Day multifocal ideálním partnerem a pomohou až po dobu 12 hodin.

Hodnota adice

U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal se neuvádí adice, jako je tomu u jiných multifokálních čoček. Výrobce uvádí, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. Proto bychom Vám rádi připomněli, že nákup těchto čoček bez předchozí aplikace od očního specialisty (kontaktologa), rozhodně nedoporučujeme, ať již ze zdravotních či z ekonomických důvodů.

Parametry produktu
Výrobce: CooperVision
Název produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakřivení: 8.70
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Omafilcon A

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Lada Staveníková

Dobrý den , u multifokálních cocek s adicí +2.00 a druhé oko +2.50, mohu tyto čočky použít? Jak stanovím rozdíl v adici mezi jednim a druhým okem?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. U multifokálních čoček se při objednání zadává dioptrie na dálku a adice. Adice je rozdíl mezi dioptrií naměřenou na dálku a na blízko. U těchto kontaktních čoček není možné vybírat konkrétní hodnotu adice, a proto by měl čočky vždy aplikovat kontaktolog. Výrobce uvádí, že jsou čočky vhodné pro adici do +2,50, to ale neznamená, že jsou vhodné pro všechny nositele. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Anonym

Dobrý den nosím brýle 3 v 1 poradíte mi prosím jaké čočky zakoupit děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Brýle 3 v 1 bohužel nejsou oficiálním názvem pro produkt a nevíme, co přesně máte na mysli. Jde o kombinaci multifokálních a torických parametrů a slunečních brýlí? Napište nám prosím více podrobností. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.