Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

554 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 29.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Název produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakřivení: 8.70
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Omafilcon A
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

94%
160 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Roman Vitvar

Dobrý den. Ve mé zprávě od lékaře je uvedeno toto: V OP 5/30 nat ... 1,0 s -2,50 + add. +2,25 J. č. 1 OL 5/20 nat ... 1,0 s -2,25 + add. +2,25 J. č. 1 brýle do B nepotřebuje V OP 0,7 s KČ -2,00 ... + add. +2,00 nebo +2,25 J. č. 1 OL 1,0 s KČ -2,00 ... + add. +2,00 nebo +2,25 J. č. 1 Bylo zde uvedeno, že "Adice je rozdíl mezi dioptrií naměřenou na dálku a na blízko.". Podle toho by např. u L oka byla adice 0 (na dálku naměřeno -2,25 a na blízko +2,25). Nebo to špatně chápu. Jak by podle vás měly vypadat hodnoty dioptrie a adice pro výběr L a P KČ? S pozdravem Vitvar.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu jsou údaje již po výpočtu adice. Vaše úvaha o naměřených hodnotách na blízkou vzdálenost je tak správná, ale chybně jste ji vyjádřil. Uvádíte: "Podle toho by např. u L oka byla adice 0" a správně by tvrzení mělo být: "Podle toho by např. u L oka byla hodnota dioptrie na blízkou vzdálenost +0,00." V případě, že je na blízkou vzdálenost naměřena hodnota +0,00 neboli plano, je hodnota adice rozdílem s plusovým znaménkem, tak jako je tomu ve Vašem případě. Pokud si potřebujete udělat brýle, zvolíte pro pravé oko hodnotu dioptrie -2,50 a adice +2,25 a pro levé oko zvolíte hodnotu dioptrie -2,25 a adice +2,25.
Pakliže si potřebujete koupit kontaktní čočky, měl byste mít pro obě oči hodnotu dioptrie -2,00 a hodnotu adice +2,00 nebo +2,25. U kontaktních čoček je důležitá odborná aplikace, aby byla korekce zraku perfektní. U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal se neuvádí adice, jako je tomu u jiných multifokálních čoček, hodnota je pevně stanovená "MF". Výrobce uvádí, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. Což teoreticky splňujete, ale bez předchozí aplikace od očního specialisty (kontaktologa) Vám čočky nedoporučujeme, ať již ze zdravotních či z ekonomických důvodů. Pokud máte o tyto kontaktní čočky zájem, můžete si na této mapě vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Hezký den.

Vladislava Hermanová

Dobrý den, Nosím multifokální brýle-4,75 na dálku a -2,50 na blízko. Dokud jsem nosila brýle jen na dálku, používala jsem čočky na sport zcela běžně. Nyní nosím multifokální brýle a u běžných čoček mám problém s viděnim na blizko. Můžete mi prosím doporučit vhodný typ pro mě.? Děkuji za radu Vladislava Hermanová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle brýlových dioptrických hodnot budete potřebovat multifokální čočky s hodnotou dioptrie -4,50 a adice +2,00. U tohoto typu čoček je poměrně unikátní, pevně stanovená adice MF. Výrobce uvádí, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. Teoreticky by tak pro Vás měly být čočky vhodné. Nicméně správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat oční specialisty, kteří s výrobcem čoček spolupracují. Pokud se rozhodnete čočky vyzkoušet, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Lada Staveníková

Dobrý den , u multifokálních cocek s adicí +2.00 a druhé oko +2.50, mohu tyto čočky použít? Jak stanovím rozdíl v adici mezi jednim a druhým okem?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. U multifokálních čoček se při objednání zadává dioptrie na dálku a adice. Adice je rozdíl mezi dioptrií naměřenou na dálku a na blízko. U těchto kontaktních čoček není možné vybírat konkrétní hodnotu adice, a proto by měl čočky vždy aplikovat kontaktolog. Výrobce uvádí, že jsou čočky vhodné pro adici do +2,50, to ale neznamená, že jsou vhodné pro všechny nositele. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Anonym

Dobrý den nosím brýle 3 v 1 poradíte mi prosím jaké čočky zakoupit děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Brýle 3 v 1 bohužel nejsou oficiálním názvem pro produkt a nevíme, co přesně máte na mysli. Jde o kombinaci multifokálních a torických parametrů a slunečních brýlí? Napište nám prosím více podrobností. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.