Proclear Multifocal Toric (3 čočky)

1 249 Kč
94% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 249 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Proclear Multifocal Toric (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Omafilcon B
Název produktu: Proclear Multifocal Toric
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

94%
162 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Marcela Durdilová

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet nošení multifokálních torických čoček. Moje parametry brýlí jsou následující. Dálka - pravé oko -4,5, cylindr -0,75, osa 180. Levé oko -4,5, cylindr -1,0, osa 170. Parametry do blízka, na čtení, pravé oko -2,75, cylindr -0,75, osa 180, levé oko -2,75, cylindr -1,0, osa 170. Prosím o orientační stanovení parametrů multifokálních torických čoček. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. Pro pravé oko budete teoreticky potřebovat čočku s hodnotami dioptrie -4,25, cylindru -0,75, osy 180° a adice +2,00. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,25, cylindru -0,75, osy 170° a adice +2,00. Nezapomeňte, že tyto čočky rozlišují dominanci očí - označení D a N. Je tedy nutné znát i tuto informaci. Jelikož se ve Vašem případě jedná o složitou korekci zraku (kombinace astigmatismu a presbyopie), vřele Vám doporučujeme čočky vybírat s očním specialistou. Ten Vám vybere čočky nejen dle parametrů očí, ale také podle Vašich potřeb a preferencí. Na základě zkoušky může upravit korekci nebo změnit čočky. Můžeme Vám nabídnout služby našich kamenných optik. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, berete na sebe veškerá rizika. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.

Marcela

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet nošení multifokálních torických čoček. Moje parametry brýlí jsou následující. Pravé oko -4,5, cylindr -0,75, osa 180. Levé oko -4,5, cylindr -1,0, osa 170. Adice oboustranně 1,75. Jaké bych měla mít parametry kontaktních čoček? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Váš brýlový dioptrický zápis má již vypočtenou hodnotu adice pro brýle. Abychom mohli vypočítat hodnotu adice pro kontaktní čočky, potřebovali bychom znát brýlové dioptrické hodnoty na blízkou vzdálenost. Ovšem vzhledem k obtížné korekci kombinované oční vady bychom Vám doporučovali odbornou aplikaci, se kterou Vám rádi pomůžeme v jedné z našich optik. Objednat se můžete ZDE. Pakliže o odbornou aplikaci nemáte zájem, napište nám prosím kompletní brýlový zápis jak na dálku, tak na blízkou vzdálenost. Bez těchto hodnot Vám bohužel nejsme schopni vypočítat dioptrické hodnoty pro nákup čoček. Děkujeme za pochopení. Prozatím Vám přejme hezký den.

Marsi

Dobry den, hledam alternativu ke kontakt. cockam iWear Oxygen Astigmatism Presbyopia: Leve oko CS MT2D +1,25, cyl. -1,25, axis 100 Prave oko CS MT2N +1,50, cyl. -1,25,. axis 70 Ktere vase cocky by jste mi doporucili? Dekuji za odpoved.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ke korekci kombinované vady presbyopie s astigmatismem můžeme nabídnout pouze tyto čočky - Proclear Multifocal Toric. Vřele bychom Vám však doporučili odbornou aplikaci. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich kamenných optik - v Praze či Brně. Případně si můžete nalézt ZDE nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Nezapomeňte prosím, že pokud si čočky pořídíte sama, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Renáta

Dobrý den,prosím o informaci,které čočky byste mi doporučili dle rozpisu lékaře: do dálky pravé oko - 4,5 cylindr Dp -1, osa 160, levé oko - 6,5 Cylindr Dp - 1 osa 45. Na blízko addice pavé oko - 2.5 cylindr DP - 1 osa 160, levé oko - 4,5 cylindr DP - 1, osa 45.(dominantní je prý levé oko). Momentálně používám acuvue oasys for astmigmatismus. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu byste ke korekci pravého oka měla mít čočku s hodnotou dioptrie -4,25, adice +1,50N, cylindru -0,75 a osy 160°. Ke korekci levého oka byste pak potřebovala čočku s hodnotou dioptrie -6,00, adice +1,50D, cylindru -0,75 a osy 45°. Hodnotu zakřivení si netroufáme rozhodnout. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od naměřených hodnot Vašeho oka. Protože tento údaj neznáme, nevíme, které zakřivení by pro Vaše oči bylo vhodnější. Protože se jedná o re-aplikaci kontaktních čoček, zvažte prosím před nákupem na internetu odbornou aplikaci. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Gabriela Mertová

Dobrý den,chtěla bych kontakt.čočky Proclear multifocal toric…moje parametry..pravé oko…diopt.-1.00,ad.+1.50D,cyl.-0.50,osa 85….levé oko..diopt.-1.0,+1.50D,cyl.-0.75,osa 65.Jaké parametry pro pravé oko bych si měla objednat?Není tam cyl.-0.50…Děkuji.S pozdravem Mertová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlový předpis upravit. Pro výpočet adice však potřebujeme znát Vaše hodnoty na dálku, ale i na blízko. Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinovanou oční vadu (astigmatismus s presbyopií) a korekce zraku je komplikovanější, doporučili bychom Vám návštěvu očního specialisty, který s Vámi čočky vybere a odborně je aplikuje. ZDE si můžete vybrat očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček, společností Coopervision. Služba bývá zpoplatněna, vyhnete se ale do budoucna zbytečně vynaloženým financím za nevyhovující čočky. Oční specialista může v případě potřeby upravit parametry čoček a zohlednit Vaše potřeby tak, aby korekce zraku byla dokonalá. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.