Proclear Multifocal XR (3 čočky)

978 Kč
90% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.4. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
Přidat do objednávky
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Proclear Multifocal XR (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.70
Průměr: 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 59%
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Omafilcon B
Název produktu: Proclear Multifocal XR
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

90%
50 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Olga

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na rozdíl mezi adice D a N. Jaké čočky byste doporučili Do dálky mám P + 6 L + 5.5 Na blízko mám P + 7.25 L + 6.75 ADD 1.25 Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme vám za otázku. Písmena D a N značí dominanci očí. Dominanci lze zjistit jednoduchým binokulárním testem. Jestliže jste uvedla Vaše brýlové hodnoty, pak se dioptrické hodnoty pro nákup čoček musí upravit. Pro pravé oko byste potřebovala čočku s hodnotou dioptrie +6,50 a adice +1,00. Pro levé oko byste pak potřebovala čočku s hodnotou dioptrie +6,00 a adice +1,00. Správně by Vám měl kontaktní čočky před nákupem na internetu aplikovat oční specialista. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který spolupracuje se společností CooperVision, která čočky vyrábí. Je to investice, která se Vám zajisté vyplatí. Oční specialista může v případě potřeby upravit dioptrické hodnoty a zohlednit Vaše potřeby. Teoretický výpočet nemusí Vašim potřebám nutně odpovídat, protože např. pro práci na počítač je nutné pracovat s tzv. střední vzdáleností. Pakliže se rozhodnete zakoupit si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Marcela Hušková

Dobrý den, používám Proclear Multifocal P -6,0 add +2,5 D a L -4,75 add +2,5 N již mnoho let. Na blízko už pochopitelně není vidění to "ono" (ročník 1956). Ráda bych přešla na Proclear Multifocal XR. Váhám, zda zvolit adici vyšší o 0,5 nebo 1,0 dioptrie. V brýlích multifokál nemám. Díky za radu, MH

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. S tímto Vám bohužel nedokážeme poradit. Abychom Vám mohli poradit alespoň orientačně, museli bychom znát Vaše aktuální naměřené dioptrie do blízka i do dálky. Ideální by ale samozřejmě bylo, poradit se o vhodných hodnotách pro kontaktní čočky se svým očním lékařem. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Marta Odvarkova

jaké hodnoty vybrat pravé oko dominantni na dalku+1.5 na blizko +4.0 levé oko na dálku +0.75 na blizko 3,25.děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud nemáte čočky předepsané očním specialistou, zvažte jejich nákup online. V případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, bude pro Vás nákup zbytečnou investicí. Dle uvedených hodnot by Vám u kontaktních čoček měly vyhovovat pro pravé oko dioptrie +1,50 a adice +2,50. Pro levé oko dioptrie +0,75 a adice +2,50. Tyto hodnoty však nejsou to jediné, co hraje při výběru kontaktních čoček roli. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.