PureVision 2 for Astigmatism (3 čočky)

489 Kč
80%
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 2.3. Today vyberte parametry
Přidat do objednávky
269 Kč

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
489 Kč
Výhodné balíčky:
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

PureVision 2 for Astigmatism

Silikon-hydrogelové čočky PureVision 2 for Astigmatism od firmy Bausch and Lomb jsou známé pro své vylepšené dioptrické vlastnosti, které ocení především nositelé čoček, kteří trpí nedostatkem kontrastní citlivosti, což se může projevit rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek. Proto jsou PureVision 2 for Astigmatism vhodné především pro řidiče a sportovce.

AutoAlign Design

Kontaktní čočky PureVision 2 for Astigmatism se pyšní designem, který zaručí výjimečnou stabilitu a nepřerušované vidění po celou dobu nošení. Redukuje rozmazané vidění, které může být způsobené pohybem čočky.

Pohodlí s technologií ComfortMoist

PureVision 2 for Astigmatism jsou jedny z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2 for Astigmatism vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Denní i prodloužené nošení

PureVision 2 for Astigmatism jsou měsíční čočky určené k běžnému i prodlouženému způsobu nošení, kdy je možné čočky ponechat v oku bez vyjmutí po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob užívání je však zapotřebí konzultovat s očním specialistou.

PureVision 2 for Astigmatism jsou dostupné také v balení 6 čoček.

Parametry produktu
Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.90
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 36%
Propustnost kyslíku: 91 Dk/t
Vyrobeno z: Balafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Název produktu: PureVision 2 for Astigmatism
Spaní s čočkami?: Ano

Hodnocení

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?

parametry čoček

Pavlína Turková

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Léta používam čočkyTopVue Air, ale obyčejné, ač mám astigmatismus. Chtěla jsem zkusit pro astigmatismus, abych byla schopna i číst, ale zadávají se ještě dva parametry navíc. Na předpisu z optiky mám psanou osu 105 a 60 °, což odpovídá, ale cylindr mám -0,25 a ten ve výběru nebyl. Minimální hodnoa -0,75, tak jsem je zkusila a prostě to není na jednom oku vůbec ono.... Umíte mi poradir nebo musím do optiky? Předem moc děkuji Pavlína Turková

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Výběr hodnot záleží na kompletních naměřených parametrech. Při cylindru –0,25 se nedoporučuje používat torické čočky. Oční specialisté volí čočky pouze s dioptrií, protože cylindr je příliš nízký. Kdybyste například měla naměřené vysoké dioptrie, možná by pak bylo nutné hledat nějaké alternativy, ale s vašimi parametry by měly být čočky, které jste si objednávala, dostačující. Je možné, že se Vaše dioptrie změnily. Pokud nemáte aktuální předpis (například z posledních 6 měsíců), raději navštivte očního specialistu a nechte si oční vadu přeměřit. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Česká pošta PPL Zásilkovna