PureVision (6 čoček)

479 Kč
84%
Skladem
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pondělí 21.1.

cleaner
blank
Přidat
237 Kč

Doprava

Česká pošta
1–2 dny 59,– Kč
Zásilkovna
1–2 dny 24,– Kč
GLS
1–2 dny 65,– Kč
PPL
1–2 dny 89,– Kč
Chytrá
alternativa
Cena: 279 Kč Ušetříte: 200 Kč
Chytrá
alternativa
Výhodné balíčky:
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Kontaktní čočky PureVision
velmi levně

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro nepřetržité nošení. Čočky PureVision jsou čočkami nového směru v technologii výroby a užívání kontaktních čoček. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. Kontinuální nošení je však nutné předem konzultovat s Vaším kontaktologem nebo očním lékařem a řídit se výlučně jeho pokyny. Kontaktní čočky PureVision jsou však vhodné také k dennímu či příležitostnému užívání.

U kontaktních čoček PureVision odpadá (v případě kontinuálního nošení) starost s čištěním čoček a nákupem roztoku, přičemž cena o mnoho nepřevyšuje běžné měsíční kontaktní čočky. Vhodným doplňkem ke kontaktním čočkám Pure Vision, obzvláště v případě kontinuálního nošení, jsou zvlhčující kapky.

Parametry produktu
Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.60, 8.30
Průměr: 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 112 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 36%
Vyrobeno z: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

Hodnocení

84%
0x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Reakce na odpověď - Nepřetržité nošení

Lenka Grossová

Péče - bude potřebovat roztok, kam je dá při sprchování? Balení je celé, dokonce jsem zatím nerozbalila ani krabičku...Mohu tedy odeslat čočky zpět? Raději to bude řešit denními čočkami, asi je to bezpečnější i když dražší...Grossová

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, tady už záleží na tom, jak který nositel dodržuje doporučení odborníků. Někteří nositelé mohou při sprchování používat ochranné brýle. Jiní si s ochranou čoček dost možná hlavu nelámou. Ideální je vždy dodržet doporučení, která Vám dá Váš oční lékař. Čočky můžete poslat zpět a připojte k nim prosím dopis, kde uveďte, zda si přejete vrátit peníze na účet, nebo Vám částku vrátíme formou kreditu na zákaznický účet. Tento kredit pak můžete použít na nákup nových kontaktních čoček. Jednodenní čočky jsou určitě lepší volbou než kontinuální nošení. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Reakce na odpověď - Nepřetržité nošení

Lenka Grossová

V tom případě ale neplatí informace uváděná v popisu - "U kontaktních čoček PureVision odpadá (v případě kontinuálního nošení) starost s čištěním čoček a nákupem roztoku" Chtěla jsem dát tyto měsíční čočky dceři k vánocům, ale uvažuji o tom, že je vrátím...je to možné? Děkuji Grossová

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, vrátit lze pouze kompletní a neporušené balení. Co přesně z uvedené věty prosím neplatí? V případě dalších dotazů nás kontaktujte. Přejeme Vám hezký den.

Nepřetržité nošení

Lenka Grossová

Dobrý večer, jak je to v případě nepřetržitého nošení čoček se sprchováním? S těmito čočkami se může do vody? Děkuji Grossová

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, díky za dotaz. Nezáleží na značce ani typu kontaktních čoček. Kontaktní čočky obecně by neměly přijít do kontaktu s vodou. Ani při sprchování či koupání ve vaně, ani při plavání v bazénu, moři, rybníce nebo třeba v řece. Je to především prevence. Zabráníte tak bakteriím, aby ulpěly na čočkách, nebo třeba chloru a drobnému písku, aby čočky poškrábal a jinak znehodnotil. Na ochranu čoček před vodou by se měly používat ochranné plavecké brýle. Nechceme Vás strašit, ale taková jsou doporučení jak výrobců čoček, tak očních specialistů. Jistě jsou nositelé, kteří se v čočkách běžně koupou a problémy se jim vyhýbají. Jsou ale také nositelé, kteří to udělali jednou a museli pak řešit problémy několik měsíců. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Česká pošta PPL Zásilkovna Geis point GLS
Top