Roztok EasySept 360 ml

246 Kč
98% doporučuje
Skladem
Upozornění: Tento roztok je na peroxidové bázi! Dodržujte správný postup čištění čoček.
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Roztok EasySept 360 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Peroxidový
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
148 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tereza

Dobrý den, pokud jsem mela zanet spojivek v zacatku a mela jsem kontaktni cocky v te dobe, vydezinfikuje je tento roztok tak, aby znovu nevzniknul zanet? (Zanet nebyl z cocek) Dekuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Na tuto otázku si netroufáme odpovědět. Zánět může být virového i bakteriálního původu. Tento roztok sice spadá do segmentu peroxidových roztoků, které obecně patří mezi nejúčinnější roztoky, my však nejsme obeznámeni s účinností roztoků v takovém rozsahu. Oči jsou velmi citlivý orgán. Jestliže je zánět zaléčený a oční lékař Vám v nošení čoček dovolil pokračovat, přikláníme se k doporučení vzít nové čočky, pouzdro i roztok. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Veronika

Dobrý den,používám celobarevnou kontaktní čočku navíc s krycí vrstvou(která se vymývá,pokud roztok obsahuje EDTA).Doporučený způsob čištění je peroxidovým roztokem. Celá léta používám AO SEPT,ale ten momentálně není dostupný. Myslíte, že by bylo možné nahradit roztokem Easy Sept?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. O měkké barevné a crazy čočky by se mělo pečovat pouze s univerzálními roztoky. Peroxidové roztoky mohou barevný efekt čoček poškodit během neutralizační fáze. Protože nevíme, o jaký typ čoček přesně jde, nemůžeme Vám říct nic konkrétního. Co se týká účinnosti čištění peroxidovými roztoky, jsou výsledky čištění jednotlivých roztoků velmi podobné. Neboť jde vždy o 3 % peroxidový roztok a liší se pouze nepatrně ve složení ostatních složek jako jsou zvlhčující látky atp. Teoreticky byste tak mohl roztok AO Sept Hydraglyde nahradit roztokem Easy Sept. Hezký den.

Petr

Dobrý den, jaká je doba trvanlivosti těchto roztoků? Krzyžanek.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Expirace roztoků je v červnu 2022. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.