Roztok Hy-Care 100 ml

129 Kč
94% doporučuje
Kdy odešleme? vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Víceúčelový roztok Hy-Care

CooperVison do nabídky svých produktů zařadil další víceúčelový roztok na kontaktní čočky. Roztok Hy-Care je díky obsahu kyseliny hyaluronové ideální pro velmi citlivé oči.
Roztok Hy-Care je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky.

V balení najdete lahev roztoku a pouzdro na čištění a uložení čoček.

Multifunkční použití

Roztok Hy-Care představuje komplexní systém péče o kontaktní čočky. Je vhodný pro skladování čoček v pouzdře po dobu, kdy čočky zrovna nenosíte, čočky dokonale dezinfikuje, čistí i oplachuje a v neposlední řadě čočky vydatně lubrikuje, což má velký a pozitivní vliv na pohodlí při nošení.

Jak roztok používat?

Před uložením čoček do pouzdra s čerstvou dávkou roztoku, doporučujeme čočku vložit do dlaně a lehce roztokem pokapat. Čočku v dlani mechanicky očistěte a následně roztokem Hy-Care opláchněte. Po uplynutí minimálně 4 hodin můžete čočky z pouzdra vyndat, znovu opláchnout a nasadit na oko. Dávku roztoku použitou na čištění vylijte.

Další důležité informace o roztoku Hy-Care

Roztok Hy-Care simuluje pH slz, což z něj dělá roztok ideální pro citlivé oči.

Aby byly čočky dostatečně dezinfikovány a odstranění nečistot bylo skutečně efektivní, je nutné ponechat čočky v roztoku nejméně 4 hodiny.

Roztok nepoužívejte po uplynutí 90 dnů od prvního otevření.

Parametry produktu - Roztok Hy-Care 100 ml

Výrobce: CooperVision
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 100 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá
alternativa
Oblíbené

Roztok Gelone 100 ml

Skladem
  • Univerzální roztok
  • Unikátní lubrikant hyaluronát sodný
  • Velmi šetrný k oku
Cena jen: 99 Kč
Chytrá
alternativa

Hodnocení

94%
153 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zuzana

Dobrý den, prosím Vás, je součástí i pouzdro na čočky? Stejný dotaz mám k roztoku RENO 120 ml. Děkuji Který z roztoků je prosím vhodnější pro čočky Clariti od Cooper Vision? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. U tohoto 100 ml roztoku Hy-Care je pouzdro součástí balení. U cestovních balení roztoků Renu je pouzdro také součástí balení. Pro čočky Clariti může použít jakýkoli roztok na měkké kontaktní čočky. Bohužel nemáme k dispozici žádnou studii, která by popisovala účinnost a vhodnost jednotlivých roztoků konkrétně na čočky Clariti. Roztok si nositelé většinou vybírají až po otestování několika značek. Záleží i na složení slzného filmu konkrétního nositele - je nutné vyzkoušet, zda roztok bude dostatečně efektivní v odstraňování usazenin na čočkách. Při vybírání se rozhodně nemusíte omezovat pouze na tyto dvě značky. Například naši zákazníci nejvíce objednávají roztok Gelobne a Laim-Care. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.