Roztok Laim Care Peroxide 2x 360 ml

439 Kč
95% doporučuje
Skladem
Upozornění: Tento roztok je na peroxidové bázi! Dodržujte správný postup čištění čoček.
Kdy odešleme? středa 29.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Roztok Laim Care Peroxide 2x 360 ml

Výrobce: Esoform
Typ roztoku: Peroxidový
Objem: 2x360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 2 měsíce
Zdravotnický prostředek: Ano
Konzervanty: Ano

Hodnocení

95%
36 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jorga Cidlinská

Obsahuje tento roztok konzervanty nebo ne? V popisu produktu píšete, že ne, ale dva zákazníci (tedy oba, kteří se k němu vyjádřili) zmiňují, že ano. Jaká je tedy realita?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Roztok skutečně obsahuje konzervační složku, která však v peroxidovém roztoku působí spíše jako stabilizátor, protože peroxidová báze sama o sobě nepotřebuje konzervační látku. Aby nedocházelo k nedorozumění, rozhodli jsme se upravit tabulku vlastností na stránce produktu. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Jana

Nekvalitní láhev. Z položené láhve přes polovinu roztoku vyteklo i když se jednalo o nikdy neotevřenou láhev. Druhou láhev jsem předtím vypotřebovala , obtížně se z ní roztok naléval , protože je dost tuhá. Podráždění očí nebylo, ale i tak příště zvolím roztok bez konzervantu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s roztokem nepříjemnosti. Únik obsahu tekutiny mohl být způsoben chybně uzavřenou lahví během výrobního procesu. V případě jakýchkoliv potíží vždy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis. Téměř vždy je možné situaci nějakým způsobem řešit. Hezký den.

MUDr. Michal Šimeček

Roztok obsahuje konzervační látky, dráždí oči jeďte asi 30-60min po nasazení čoček, pouzdro na čočky je je špatně zpracováno a hůře se s ním manipuluje. Byla to výměna za nedostupný AO sept a nedoporučuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám tento roztok nevyhovoval. Na základě Vašeho upozornění jsme zkontrolovali složení produktu a skutečně obsahuje konzervační složku, která však v peroxidovém roztoku působí spíše jako stabilizátor. Pokud byste chtěl situaci nějakým způsobem řešit, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na telefonním čísle + 420 226 292 895 nebo e-mailem na info@alensa.cz. Ještě jednou Vám děkujeme za upozornění. Hezký den.