Roztok OPTI-FREE Express 2 x 355 ml

499 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Středa 16.6. Dnes vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
GLS
1–2 dny 65,– Kč
499 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Roztok na kontaktní čoky OPTI-FREE Express

Roztok OPTI-FREE Express „NO RUB“ je moderním, vysoce účinným univerzálním roztokem takzvaně „vše v jednom“ od společnosti Alcon. Roztok je vhodný k dezinfekci, čištění, oplachování, zvlhčování a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček.

Přejít na základní balení OPTI-FREE Express 355 ml.

Parametry produktu
Výrobce: Alcon
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 2x355 ml
Expirace: 16 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ano

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Michaela

Dobrý den,jaký je rozdíl mezi roztok opti-free puremoist a opti-free express, dekuji za odpoved

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. V obou případech jde o víceúčelový roztok, který lze použít na všechny měkké kontaktní čočky. Takto popisuje složení býrobků přím výrobce:
OPTI-FREE EXPRESS je sterilní pufrovaný izotonický vodný roztok, obsahující chlorid sodný, sorbitol, edetan disodný, kyselinu boritou, aminomethylpro­panol, citrát sodný a poloxamin jako čistící složky, POLYQUAD (polidroniumchlo­rid) 0,001% a ALDOX (myristamidopro­pyldimethylamin) 0,0005%.
OPTI-FREE PureMoist je sterilní pufrovaný vodný roztok, obsahující citronan sodný, chlorid sodný, boritan sodný, aminomethylpro­panol, sorbit, disodium EDTA, dvě zvlhčující látky (TETRONIC 1304†, a HydraGlyde zvlhčující matice [EOBO – 41™ – polyxyethylen-polyoxybutylen]) s konzervačními látkami POLYQUAD (polyquaternium-1) 0,001% a ALDOX (myristamidopropyl- dimetylamin) 0,0006%. HydraGlyde® zvlhčující základ je patentovaný multi funkční blokovací kopolymer, který byl primárně navržen pro zvlhčení a lubrikaci silikon-hydrogelových čoček.
Jak můžete vidět, jsou zde odlišnosti ve složení. OPTI-FREE PureMoist by měl být efektivnější v lubrikaci čoček. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.