Roztok OPTI-FREE Express 2 x 355 ml

480 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 29.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Roztok OPTI-FREE Express 2 x 355 ml

Výrobce: Alcon
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 2x355 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
63 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michaela

Dobrý den,jaký je rozdíl mezi roztok opti-free puremoist a opti-free express, dekuji za odpoved

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. V obou případech jde o víceúčelový roztok, který lze použít na všechny měkké kontaktní čočky. Takto popisuje složení býrobků přím výrobce:
OPTI-FREE EXPRESS je sterilní pufrovaný izotonický vodný roztok, obsahující chlorid sodný, sorbitol, edetan disodný, kyselinu boritou, aminomethylpro­panol, citrát sodný a poloxamin jako čistící složky, POLYQUAD (polidroniumchlo­rid) 0,001% a ALDOX (myristamidopro­pyldimethylamin) 0,0005%.
OPTI-FREE PureMoist je sterilní pufrovaný vodný roztok, obsahující citronan sodný, chlorid sodný, boritan sodný, aminomethylpro­panol, sorbit, disodium EDTA, dvě zvlhčující látky (TETRONIC 1304†, a HydraGlyde zvlhčující matice [EOBO - 41™ - polyxyethylen-polyoxybutylen]) s konzervačními látkami POLYQUAD (polyquaternium-1) 0,001% a ALDOX (myristamidopropyl- dimetylamin) 0,0006%. HydraGlyde® zvlhčující základ je patentovaný multi funkční blokovací kopolymer, který byl primárně navržen pro zvlhčení a lubrikaci silikon-hydrogelových čoček.
Jak můžete vidět, jsou zde odlišnosti ve složení. OPTI-FREE PureMoist by měl být efektivnější v lubrikaci čoček. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.