SofLens 59 (6 čoček)

260 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Jiná balení
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - SofLens 59 (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 59%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Vyrobeno z: Hilafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: SofLens 59
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
240 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Simona Justová

Zakoupila jsem 6 měsíčních čoček na zkoušku a již nezakoupím i přes velmi příznivou cenu. Vždy se mi po určité době nošení čočka roztrhla, musela jsem ji vyměnit, a tak mi čočky nevydržely, jak měly - tedy jeden pár na měsíc. Škoda.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Kdybyste chtěla poradit s výběrem nových čoček, napište nám co nejvíce informací o tom, s jakými čočkami už máte zkušenosti a zda dobré nebo špatné. Také nám napište Vaše požadavky na nové čočky - zda je nosíte každý den nebo pouze příležitostně a tak dále. Zatím Vám přejeme hezký den.

Romana

Dobrý den, několik let používám kontaktní čočky SofLens 59 a vždy jsem s nimi byla spokojena. Poslední 2 měsíce mně po týdnu používání v oku vadí, nevydržím je mít v oku déle jak půl dne a musím je vyndat. Uvažuji o změně, můžete mi doporučit nějakou náhradu? Děkuji Romana

Odpověď Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud byste ráda čočky nahradila jinými měsíčními, můžeme Vám doporučit čočky TopVue Plus, které jsou vyrobené z podobného materiálu jako čočky SofLens 59. Můžete ale vyzkoušet také čočky TopVue Air, které jsou z materiálu silikon-hydrogelového a poskytují očím vyšší přísun kyslíku. U značky TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. Další možností je zkrátit periodu výměny čoček. V tomto případě, bychom Vám mohli nabídnout čočky TopVue Daily a TopVue One+. I u těchto čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Tereza

Dobrý den, ráda bych si zakoupila tyto čočky dioptrie -5,75 a -4,5. Jaká je prosím exspirace u aktuálně expedovaných položek? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky s dioptrií -5,75 mají exspiraci 10/2024 a s dioptrií -4,50 8/2024. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Vratislav Pospíšil

Dobré čočky

lenka

No .. pro začátečníky možná dobré, než se naučí s čočkami manipulovat - jsou takový tvrdší. Mě v oku ale po pár dnech začaly vadit. Řezaly mě a mlžily se.