SofLens Daily Disposable (30 čoček)

349 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - SofLens Daily Disposable (30 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Množství vody: 59%
Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Vyrobeno z: Hilafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: SofLens Daily Disposable
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
40 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra

Dobrý den, používám už řadu let měsíční kontaktní čočky, ale poslední dobou se mi oči hodně vysušují a ráda bych přešla na čtrnáctidenní a jednodenní čočky. Jsem spokojená se značkou Bausch and Lomb. Jednodenní čočky od stejné značky jsem na Vašich stránkách našla. Můžete mně doporučit nějakou jinou značku čtrnáctidenních čoček, které mají zakřivení 8.6. Děkuji, Petra

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud Vás trápí suchost očí, můžete jako první krok zkusit zařadit do denní péče oční kapky/mast. Výborné zkušenosti mají naši zákazníci s kapkami Gelone nebo bychom Vám mohli nabídnout kapky z řady HYLO Eye Care, např. HYLO Comod s kyselinou hyaluronovou, výborným lubrikantem. Na noc pak lze používat mast VitA POS, která poskytuje dlouhodobou péči a podporuje přirozený slzný film. Ptáte se na čtrnáctidenní kontaktní čočky se zakřivením 8,60 mm - z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout silikon-hydrogelové čočky TopVue Premium. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Daniela Vyhnánková

Dobrý den, nemohu se dočíst, zda jsou čočky torické ? Děkuji za informaci.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou sférické a korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Torická (astigmatická) varianta těchto čoček je SofLens Daily Disposable Toric. Torické čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a je nutné často brýlové dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravit. Pokud byste chtěla Vaše dioptrické hodnoty překontrolovat, napište nám, rádi Vám případně provedeme přepočet pro nákup kontaktních čoček. Hezký den.
Barbora

Dobrý den, kamarádka si právě u vás zakoupila kontaktní čočky SofLens Daily Disposable 30. Jak je možné, že kamarádka má úplně jinou cenu než vidím já ? ( 179/kus - já vidím 449/kus) Děkuji za vyjádření. BV

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Vaše kamarádka pravděpodobně využila některou z probíhajících akcí, nebo nakoupila prostřednictvím cenového porovnávače. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza

super