TopVue Air (1 čočka)

79 Kč
91% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Air (1 čočka)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

91%
75 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (17)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Monika Veselá

Dobrý den, dcera má předpis na brýle s hodnotami dioptrií -1,00 a -1,25. Máme pro objednání kontaktních čoček použít stejné hodnoty dioptrií nebo o něco nižší? Já osobně mám na kontaktních čočkách nižší dioptrie než na brýlích, ale mám je celkově mnohem vyšší (brýle -11/-9, čočky -9/-7), takže nevím, jestli máme uplatnit snížení dioptrií i dceřiných. Předem děkuji za pomoc. Veselá

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Minusové dioptrické hodnoty se pro nákup čoček upravují až od hodnoty -3,50. Hodnoty tedy pro nákup čoček není potřeba upravovat a můžete je zadat tak, jak jsou. Jestliže Vaše dcera nemá s kontaktními čočkami žádné zkušenosti, doporučili bychom Vám spíše jednodenní čočky, protože nevyžadují žádnou péči. Každý den se aplikují nové, perfektně čisté čočky, které se večer jednoduše vyhodí. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli čočky z této stránky, protože se na čočky vztahuje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vaší dceři čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a investice za čočky by se Vám tak vrátila. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Diana Gabčová

Doporučuji kontaktní čočky TopVue Air ❤️ Určitě objednám zase 🥳

Lucie

Dobrý den u čoček TopVue Air jaký roztok zvolit? Může být třeba Opti-free puremoist?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, k péči o tyto čočky můžete použít roztok OPTI-FREE PureMoist nebo jakýkoli jiný univerzální roztok. Hezký den.

Eva

Dobrý den, chtěla bych poradit, jaké hodnoty čoček objednat. Předpis na brýle měl tyto hodnoty. Pravé oko: -4,75, cylindr -0,5, osa 155. Levé oko: -5,0, cylindr -0,5, osa 170. Předem děkuji, Eva P.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozvíjí se u Vás astigmatismus, ale cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké, a proto Vám ke korekci zraku budou stačit klasické sférické čočky. Pro nákup kontaktních čoček zadáte pro pravé oko hodnotu dioptrie -4,75 a pro levé oko hodnotu dioptrie -5,00. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den když si objednám tyto měsíční čočky, na noc je tedy musím dát do roztoku?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto kontaktní čočky nejsou určené k přespávání a po každém nošení se musí po vyjmutí mechanicky očistit a uložit k regeneraci. Čočky, které umožňují i přespávání několik dnů po sobě jsou kontaktní čočky Biofinity, Air Optix plus HydraGlyde, Bausch + Lomb ULTRA, PureVision 2 nebo Air Optix Night and Day Aqua. Tento způsob nošení by měl uživateli vždy schválit oční specialista. V případě, že byste si zakoupila čočky sama, bez předchozí odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme.
michaela

Dobrý den, zkusila jsem kontaktní jednodení čočky TOPVUE.ONE+ a vyhovovaly mi, ráda bych zkusila i měsíční čočky,mohly by být tyto: TopVue Air ?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Jednodenní čočky TopVue One+ jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu a stejně je tomu i u TopVue Air. Tyto měsíční čočky by pro Vás tedy měly být vyhovující. Můžete objednat balení po 1 čočce na vyzkoušení nebo standardní balení, u kterého lze využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Karla C.

Dobrý den, mám dotaz , zda bych mohla vyměnit tyto čočky TopVue Air za Biofinity , když mám průměr čoček 14 a u TopVue je průměr čoček 14,2. Děkuji za odpověď .

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Při dodržení podmínek můžete využít službu Garance vrácení peněz. V rámci garance Vám můžeme vrátit peníze formou kreditu a vy pak tento kredit využijete na nákup nových kontaktních čoček. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Marika

Dokonalé balení na vyzkoušení. Čočky navíc krásně sedí a vidím naprosto fantasticky.

Iva

Nikdy jsem neměla červené oči. Vždycky jsem byla více méně spokojená.

Novotná K.

Kvalitní a pohodlné

Kodat Petr

Úplně v pohodě čočky za super cenu (i velké balení má dobrou cenu)

Pavlína

Doporučila mi je sestra. Nosí je už asi dva roky a tak jsem je vyzkoušela taky. vyhovují i mně.

Řeháčková

Díky za možnost vyzkoušení jedné čočky. Kdybych musela objednat jedno balení, asi bych do toho nešla. Takhle super! Sedí mi a jsem zatím spokojená (nosím je druhý týden).

Táňa Kroupová

Jsou výborné. Oči nejsou vůbec červené ani unavené. Pohodlnost čoček mě snad až překvapila.

Šánová Dáda

Skvělý poměr ceny a kvality. Doporučuji čočky vyzkoušet.

Anežka S

Doporučuji. Nosím je místo Biofinity. Pro mě jsou příjemnější a navíc jsou levnější. Zkusil jsem nejdřív tuhle jednu čočku a vše bylo ok, takže jsem objednal celé balení.

Ivona Nováková

Pro mě rozhodně nejlepší měsíční čočky, které jsem zatím vyzkoušela. Jsou pro mě nejsnadnější při manipulaci. Oči jsou naprosto v pohodě i když mám čočky nasazené třeba 12 hodin. Jsem z nich vážně nadšená.