TopVue Air (6 čoček)

439 Kč
94% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? úterý 18.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Jiná balení
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Air (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

94%
228 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (54)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Vozka

Tak něco asi změnili v technologii. Udělali z jedněch z nejlepších čoček čočky (téměř) nepoužitelné. Čočky sexpiraci 2030 jsou super, trvale, pevné. Čočky, které jste mi poslali teď, s expiraci 2031, jsou nepoužitelné. Mokrý hadr drží formu lépe. Už se mi i stalo, že jsem čočku cymrknul a přišel o ní. Po 3 dnech. Tohle by se nemělo vůbec prodávat. A jsem zklamaný i z Alensa.cz... Nevěřím, že jsem jediný a první v tomto poznatku. Nakupují pravidelně a dlouhodobě a dosud problém nebyl, ale asi budu muset prohledat jiného výrobce i prodejce.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velice líto, že máte s novou šarží čoček nepříjemnosti. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Jestliže si přejete situaci řešit, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Pro urychlení procesu si prosím připravte parametry Vašich kontaktních čoček včetně čísla šarže (LOT). Zajisté vyřešíme Váš požadavek k Vaší plné spokojenosti. Hezký den.
Nika

Tyto čočky už používám velmi dlouhou dobu a vždy bylo všechno v pořádku. Až s posledním balením jsem zklamaná. Čočky řežou v očích, rolují se pod vrchní víčko a i při mrknutí mi občas vypadávají z očí. Dříve nebyl problém s čočkami vydržet celý den, nyní se těším až je večer z oka vyndám. Navíc čočka po jednom dni nošení praskla. Nevím jestli je to chyba jen jednoho balení, nebo je to častější problém. Budu zkoušet jiné čočky. Bohužel tady je zlamání veliké.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že máte nyní s čočkami potíže. Vzhledem k tomu, že se jedná o čočky TopVue, lze za určitých podmínek využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete potřebovat pomoci, ozvěte se, prosím, e-mailem našemu Zákaznickému oddělení, kde Vám velmi rádi poradíme. Do zprávy uveďte Vaše potíže i parametry čoček a číslo šarže čoček (LOT). Předem Vám děkujeme za pochopení a prozatím Vám přejeme hezký den.
Tereza Hladíková

Tyto čočky za mě nejsou příliš dobré. Už jsem jich vystřídala několik, ale tyto mi opravdu nesedly. Pravidelně jsem měla suchý pocit v oku, čočky tlačily, lepily se na vnitřní stranu víčka, už po pár dnech je nešlo skoro nasadit, protože byly příliš měkké a lepily se na všechno okolo, jenom na oku nedržely. Při posledním nošení čočka dokonce sama vypadla. Takže zbytek balení vracím. Byla chyba, že jsem je koupila do zásoby.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Kontaktní čočky by měl mít každý uživatel před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Nehrozí pak ztráta investice z nevhodného nákupu. Snášenlivost čoček je velmi individuální a není záruka toho, že sedne každá značka čoček. Hezký den.

Hanka

No přiznám se, že jsem teď zmatená zda do nich jít neb je používám každý den hlavně do práce.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. To, zda Vám čočky budou vyhovovat zjistíte pouze zkouškou. Každý uživatel je na změnu jinak citlivý. Někdo změnu nepocítí vůbec, někdo naopak reaguje i na sebemenší změnu. V tomto případě se však nemusíte obávat čočky vyzkoušet. Jestliže by Vám nevyhovovala korekce, materiál, velikost nebo třeba zakřivení, můžete čočky dle podmínek služby Garance vrácení peněz vrátit a my Vám vrátíme peníze. Pokud byste chtěla vyzkoušet jiné čočky než TopVue, doporučili bychom Vám návštěvu očního specialisty. Ten vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Dle zkoušky pak případně doladí korekci zraku nebo navrhne jiné čočky. Zpravidla se jedná o placenou službu. Máte-li zájem a je-li to pro Vás schůdné, můžete navštívit naši kamennou optiku v Praze nebo Brně. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Hanka

Moc děkuji za odpověď. To pořadí hodnot jsem přehodila já, omlouvám se. Já právě používám už druhým rokem čočky od firmy Bausch&Lomb Optima, ale poslední dobou mě hrozně řeže v pravém oku. Proto jsem chtěla vyzkoušet Topvue Air. O astigmatismu jsem vůbec neměla tušení, tak dám na vaši radu a vyzkouším je. Moc děkuji, Hanka.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. Je několik věcí, na které bychom Vás rádi upozornili. Dosud jste používala sférické hydrogelové čočky. Čočky TopVue Air for Astigmatism jsou ovšem vyrobené z jiného materiálu (jedná se o silikon-hydrogelové čočky) a mají i odlišné velikostní parametry. Výhodou však je již zmiňovaná služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je dle podmínek služby vrátit a nepřijdete o svou investici. Také je možné, že Vám nová (plná) korekce zraku nebude ze začátku vyhovovat. Zkuste si čočky aplikovat v klidu doma a čas s čočkami prodlužujte. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Přejeme Vám krásný den.
Hanka

Dobrý den, chci si objednat nové čočky na dálku a zajímá mě jaké? Když mám na levé oko SPH -0.75i, osa 104 a cyl. -1,00. Pravé oko SPH -0.75, osa 100 a cyl. -0.75. Moc děkuji, Hanka.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Váš zápis má neobvyklé pořadí, proto si zápis napíšeme ještě jednou. Vy si ho prosím zkontrolujte, jestli jsme náhodou nevyhodnotili Váš zápis mylně. Pravé oko SPH –0,75, cylindr –0,75 a osa 100°. Levé oko SPH –0.75, cylindr –1,00 a osa 104°. Protože Váš zápis obsahuje cylindrickou hodnotu a osu, máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Ke korekci zraku tak budete potřebovat torické (astigmatické) čočky - TopVue Air for Astigmatism. Dioptrické hodnoty pravého oka není nutné pro nákup čoček upravovat. Hodnoty pro levé oko jsou po úpravě shodné s hodnotami pro pravé oko. Ke korekci obou očí tak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -0,75 a osy 100°. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky v nějakém směru nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Dále byste měla vědět, že tento typ čoček disponuje malou orientační značkou (malá čárka). Při nasazování čoček je potřeba značku srovnat na pozici 6. hodiny, čočky si pak nasadíte ve správné poloze osy a čočka se rychleji v oku usadí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jana

Dobrý den, nosila jsem tyto čočky více než rok a velice mi vyhovovaly. Poté mě z nějakého důvodu začaly v očích dráždit. Přešla jsem tedy na brýle. Nyní bych se chtěla k čočkám zase vrátit, ale nedokážu je v očích snést. Již po jednom dni nošení mám oči výrazně začervenalé, což přetrvává cca další den i po vyndání čoček. Doporučili byste mi prosím zkusit jiný materiál čoček? Nebo jiného výrobce? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Důvodů, proč Vám již čočky nevyhovují může být mnoho. Proto je vždy lepší nechat si oči vyšetřit očním specialistou. Ten Vám na základě vyšetření doporučí a odborně aplikuje kontaktní čočky. A v případě potřeby čočky na základě zkoušky změní. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem zdlouhavému a finančně náročnému hledání vhodných čoček. Pokud si přeci jen chcete vybrat čočky sama, mohli bychom Vám nabídnout čočky, ke kterým v současné době běží akce Garance spokojenosti. Mohla byste vyzkoušet např. Air Optix plus HydraGlyde nebo Biofinity se stejným zakřivením, které jste dosud používala. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky akce, můžete je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lukáš Béna

Tyto čočky nosím několik let a jsou velice příjemné. Bohužel ale začaly při běžné manipulaci praskat. Většinou malá nebo větší prasklinka na středu čočky. Musím tedy bohužel hledat alternativu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami takové nepříjemnosti. Jestliže ještě máte načaté balení čoček, můžete je poslat na reklamaci. Jestliže hledáte vhodnou alternativu, mohli bychom Vám doporučit čočky Air Optix plus HydraGlyde. Jde také o silikon-hydrogelové čočky se stejnými velikostními parametry. Liší se pouze v druhu použitého silikon-hydrogelu. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud budete čočky hledat sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Martin Vozka

Dobrý den, jsem z toho trošku zmatený. Léta používám Acuve Oasys Hydracelar+, které jsou 14ti denní a jsem s nimi více méně spokojený i při delším nošení. Chtěl jsem ale vyzkoušet měsíční čočky a vybral jsem si v akci tyhle TopVue AIR. Mám je v očích zatím počtvrté a zatím celkem dobrý, i když jsou trošku jiné než ty Acuve Oasys. Co mě ale zarazilo je to, že měsíční TopVue mají propustnost kyslíku jen 100 Dk/t a obsah vody 48% a nelze v nich spát, zatím co 14ti denní Acuve Oasys mají propustnost 147 Dk/t a obsah vody 38% spát v nich lze. Když jsem to ještě srovnal s měsíčními AIR OPTIX plus, tak ty mají propustnost 138 Dk/t a obsah vody jen 33% a spát v nich lze. Neměly by mít měsíční čočky hodnoty propustnosti a obsahu vody vyšší než 14ti denní? Co rozhoduje o tom, jak lze dlouho čočky používat a zda v nich lze spát, či nikoli? Připadá mi, že Acuve Oasys mají lepší parametry než měsíční čočky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky jsou vyráběné z různých materiálů, s různými vlastnostmi i s různými velikostními parametry. Všeobecně však lze říci, že čočky určené ke kontinuálnímu nebo prodlouženému nošení mají vyšší propustnost kyslíku. O frekvenci výměny i režimu nošení čoček rozhoduje výrobce na základě komplexních testů. Vždy je nutné dodržovat pokyny výrobce, tedy např. nepřenášet čočky nebo nespat v čočkách, které k takovému režimu nošení nejsou určené. Hezký den.

Aneta

Produkt jsem chtěla vyzkoušet a zezačátku to bylo skvělé, po týdnu ale měsíční čočky začnou být méně přilnavé a začnou špatně držet. Možná jen nejsou kompatibilní se mnou, ale tedy za mě je už určitě neobjednám. Možná poměr cena a kvalita? Z celkových 3 měsíců vydržely asi necelý měsíc..

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Dle popisu Vám pravděpodobně nesedí velikostní parametry čoček. Zdá se, že zakřivení je větší, než by mělo být a pod čočku se dostává více slzné tekutiny. Čočka tak nesedí tak, jak má. Pokud hledáte vhodné kontaktní čočky, doporučujeme obrátit se na odbornou pomoc. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se vyplatí. Pak nebude hrozit ztráta investice ze špatné volby. Na nevhodný výběr čoček totiž není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Bedřich Tomša

Dobrý den. Prosím Vás je rozdíl mezi čočkami TopVue Air a Air Optix Aqua. Děkuju Tomša

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oba typy mají stejné velikostní parametry a spadají do stejné kategorie silikon-hydrogelových čoček. Liší se použitým materiálem. TopVue Air jsou vyrobené z Innofilconu A (propustnost kyslíku 100 Dk/t a obsah vody 45 %) a Air Optix Aqua jsou vyrobené z Lotrafilconu B (propustnost kyslíku 138 Dk/t a obsah vody 33 %). Hezký den.

Dominika Š.

Dobrý den, nosím brýle na dálku, čili pokud to píšu správně na pravé oko (-1,75) a na levé (-1,50) dioptrie. Jaké čočky bych měla zvolit? Oční mi řekla, že pokud budu chtít čočky, musím volit o čtvrt dioptrie menší. Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, je to tak. Pokud nevidíte do dálky jsou dioptrie s minusovou dioptrií. Ve Vašem případě však není úprava dioptrií pro nákup čoček nutná, neboť jsou Vaše dioptrické hodnoty nízké. Úpravy brýlových dioptrických hodnot se dělají až od hodnot -3,50 a +3,25. Jestliže s kontaktními čočkami začínáte, doporučovali bychom Vám nejprve jednodenní čočky, které nevyžadují žádnou péči a každý den si berete nové čočky. V případě že byste čočku poškodila z důvodu začátečnické neobratnosti, finanční ztráta pro Vás nebude tak velká. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky TopVue One+. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Martina Nejezchlebova

Dobrý den ,můžete mi poradit kontaktní čočky pro syna ?Ma astigmatismus a hodnoty pravé oko (-dioprie -0,5,),(cylindr -0,5),(osa 105) A levé oko (dioptrie -0,25)(cylindr 0,75)(osa 90) Snad jsem to napsala srozumitelně ,předem moc děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Napsala jste to v pořádku. Jen u zápisu na levém oku jste u cylindrické hodnoty neuvedla znaménko, předpokládáme tedy, že jde o minus jako u pravého oka. Ačkoli Váš syn má astigmatismus, hodnoty na pravém oku jsou zatím příliš nízké a bude nutné je převést na sféru. Proto bude Váš syn potřebovat ke korekci zraku na každé oko jiný typ čoček. Na pravé oko bude potřebovat sférickou čočku a na levé oko bude potřebovat torickou (astigmatickou) čočku. Jestliže je Vás syn začátečník, doporučili bychom Vám nejprve jednodenní čočky. Pokud by náhodou Váš syn čočku poškodil z důvodu začátečnické neobratnosti, finanční ztráta nebude tak velká. Pro pravé oko by tedy potřeboval čočky 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie -0,75. Pro levé oko by pak potřeboval čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -0,75 a osy 90°. K jednodenním čočkám není potřeba žádný roztok. Každý den se berou nové čočky, které se po použití vyhodí. Pakliže již zkušenosti s čočkami má, můžete vyzkoušet i tyto měsíční čočky. Pro pravé oko by potřeboval tyto čočky TopVue Air a pro levé oko by potřeboval jejich torickou variantu TopVue Air for Astigmatism. K měsíčním čočkám by pak ještě potřeboval čistící roztok, se kterým by kontaktní čočky čistil a uchovával je např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, nebo pokud náš úsudek nebyl se znaménkem správný, napište nám. Rádi Vám pomůžeme, nebo popřípadě upravíme výpočet dle opravených hodnot. Hezký den.
David

Vyzkoušel jsem 1 balení top vue air a celkem vyhovovaly. Máte také i top vue plus. Nyní nosím Soft lens, které mi vyhovují také. Jaké jsou podobné čočkám soft lens? Vue air, nebo Vue plus?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pakliže nosíte kontaktní čočky SofLens 38, pak by Vám nejlépe vyhovovaly kontaktní čočky TopVue Monthly, protože jsou vyrobené ze stejného hydrogelového materiálu polymacon. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný den.
Markéta Šimoníková

Dobrý den, několik let jsem každý den používala čočky TopVue Air, byla jsem s nimi velmi spokojená, asi před půl rokem mi přestaly vyhovovat - pálí mě oči a bolí hlava již po hodině nošení. Celý půl rok kombinuji s brýlemi, bohužel je to velmi nekomfortní a ráda bych se vrátila pouze k čočkám. Zrak jsem si nechala zkontrolovat, k žádné změně v posledních letech nedošlo. Nezměnilo se na čočkách v posledním roce něco? Vždy jsem objednávala zásobu na půl roku.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky TopVue Air přestaly vyhovovat. O žádné změně nás výrobce neinformoval. Podle popisu situace je možné, že si Vaše oči získaly averzi na materiál čoček, neboť čočka je stále "cizím" předmětem v oku. Je to poměrně běžný jev. V takovém případě je čas na re-aplikaci čoček. Zkuste kontaktovat svého očního specialistu a požádejte ho o pomoc při hledání nových čoček. Pokud chcete hledat nové kontaktní čočky sama, můžeme Vám doporučit kontaktní čočky Air Optix plus Hydraglyde, které mají stejné velikostní parametry a jsou vyrobené také ze silikon-hydrogelového materiálu. Rozdíl je pouze v typu použitého silikon-hydrogelu. Pakliže se skutečně rozhodnete nové čočky zakoupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie Nováková

Dobrý den, díky kladným recenzim jsem zvolila čočky TopVue Air, oproti minulým skvělá změna, v pravém oku je vůbec necítím, ale nyní v levém se mi vzdy vytvoří trhlina na okraji a po celou dobu nošení mám pocit cizího tělesa v oku. Tu trhlinu jsem dnes našla poprvé, předešlou čočku jsem ztratila. Jinak jsem ji měla v oku jen 5x. Čím to může být? Mám špatnou velikost nebo zakřivení? Děkuji Lucie

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jsme rádi, že Vám čočky TopVue Air vyhovují. Pokud byste měla nevhodné velikostní parametry projevovalo by se to tak, že buď by Vám čočka v oku "plula" (nedržela by na místě), nebo by Vás "škrtila". Jestliže se Vám však na čočce udělala trhlina, mohla být způsobena během mechanického čištění nebo jde o nějakou vadu z výroby. Bohužel to takto na dálku nemůžeme posoudit. Proto bychom Vás spíše odkázaly na náš zákaznický servis + 420 226 292 895, kde Vám naše operátorky poradí, jestli lze ještě využít službu Garance vrácení peněz nebo bude lepší zvolit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Gabriela

Dobry den, pouzivam cocky top vue premium,akorat mam pocit,jakoby mokrych oci.....myslite,ze by bylo lepsi vymenot za top vue air? Dekuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že máte z čoček TopVue Premium nepříjemný pocit. Takto na dálku, bohužel, nejsme schopni říct, z jakého důvodu tento pocit máte. Jelikož jsou čočky TopVue Air i TopVue Premium ze stejného materiálu, pak se domníváme, že byste měla obdobný pocit. Spíše bychom Vám doporučily od téže značky TopVue Monthly nebo TopVue Plus, které jsou z jiného druhu materiálu. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám doporučené čočky rovněž nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Rado

Nosil jsem čočky pouze občas, takže jsem měl jednodenní, ale situace se změnila a nosím čočky každý den. Ani nevím, proč jsem měl z měsíčních čoček takové obavy. Ušetřím a dokonce jsou mi snad pohodlnější než ty jednorázovky.

Karla C.

Dobrý den , doporučili by jste mi jinou alternativu za očky TopVue air měsíční, které by propouštěly více kyslíku? Děkují za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vhodnou alternativou by mohly být kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde nebo Clariti Elite. Mají shodné velikostní parametry, jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu, jen z jiného typu. Bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni zaručit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Správně byste re-aplikaci čoček měla vyřešit osobně s očním specialistou. Pokud se však přesto rozhodnete vyzkoušet čočky, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Iva Plachá

Nosím teď čočky Soflens, ale často cítím něco nepříjemného a na konci dne mám sem tam dost zarudlé oči. Mohly by mi tyhle čočky vyhovovat více? Díky za tipy.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za komentář. To, co popisujete, může být způsobeno materiálem čoček, který nevyhovuje potřebám Vašich očí. Tyto TopVue mají vyšší propustnost kyslíku a tento materiál by pro Vás tedy mohl být vhodnější. Čočky určitě vyzkoušejte a kdyby Vám na nich snad cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Filipovský D.

Jediné minus, které jsem u nich našel je to, že se v nich nesmí přespávat. Není to pro mě ale priorita, takže je spokojeně nosím.

Petr

Úplně normální čočky

Daniel B.

Normální čočky. Nošení OK, cena OK.

Martin Vozka

Dobrý den, používám cca 8 let 14 denní Acuve Oasys 8,4/14,0 a jsem s nimi nadmíru spokojen. Uvažuji o měsíčních čočkách a líbí se mi cena TopVue Air. Mají však jiné parametry. Co můžu očekávat při přechodu na tyto čočky? Které čočky jsou komfortnější TopVue Air nebo Acuve Vita? Při přechodu ze 14 denních na měsíční, můžu obecně očekávat snížení komfortu nošení, nebo je komfort srovnatelný?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme, že jste se na nás obrátil. Bohužel nelze jednoznačně říci, které kontaktní čočky jsou komfortnější. Pro každého nositele jsou podstatné jiné vlastnosti čoček. TopVue Air i Acuvue Vita jsou z materiálu silikon-hydrogelového typu. Rozdíl v parametrech je u TopVue Air v rámci normy, kterou by oči měly tolerovat. U čoček je navíc zavedena služba Garance vrácení peněz, takže můžete čočky bez obav vyzkoušet, případně můžete objednat balení po 1 čočce, které je na vyzkoušení ideální. Čočky Acuvue Vita mají k Acuvue Oasys vlastnostmi blíže, ale to nutně neznamená, že Vám TopVue Air nebudou vyhovovat. Pokud jde o komfort nošení, při správné péči by měly být i měsíční čočky pohodlné až do svého posledního dne. Pokud jste byl zvyklý u Acuvue Oasys v čočkách občas přespat, u TopVue Air ani u Acuvue Vita tato možnost bohužel není. Snad jsme zodpověděli všechny Vaše otázky. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Jindřiška

Dobrý den, lze k dezinfekci těchto čoček používat roztok AO SEPT PLUS HydraGlyde?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, k dezinfekci těchto kontaktních čoček můžete použít i roztok peroxidového typu. Dbejte na dodržení instrukcí výrobce. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Diana

bez problémů

Petr S.

Mám je asi týden a zatím vše ok.

Mariana Molnárová

So šošovkami som veľmi spokojná, nízka cenu naozaj skvelé šošovky

Iva H.

Po 3 týdnech už jsou trochu cítit v oku, ale za ty peníze jsem nic lepšího nenašla.

Brejcha Matěj

Nemám výhrady

Josef Mlynář

Překvapivě dobré čočky

IVANA VOSMIKOVÁ

Vřele doporučuji tento obchod.Velká spokojenost,ochota a rychlost.

Sandra

Fantastické, objednaal jsem je jako náhradu za Air Optix Aqua, kterou jsem nosila roky. Čočky jsou dobře hydratované, pohodlné na nošení a trvanlivé. Velkou výhodou je záruka vrácení peněz, díky níž jsem se nebála vyzkoušet novou značku. Doporučuji 100%.

Ilona Havlíková

Přešla jsem na ně z TopVue Premium, protože jsem chtěla měsíční čočky a přechod byl naprosto v pořádku. Jsou výborné a celý měsíc jsou v TOP stavu. Jsem moc spokojená.

Monika

Dobrý den, dlouhodobě používám čočky Air Optix night and day aqua (3,25; 8,6; průměr 13,8) Tyto čočky které se mi nabídly jako alternativa mají průměr 14,2 - je tento rozdíl v průměru nějak podstatný pro komfortní nošení? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Průměr má u čoček samozřejmě svůj význam. Čočka s příliš velkým průměrem nemusí na oku správně sedět a nasazování může činit problémy. Nasazování je ale pouze otázka zvyku. Naproti tomu čočky s příliš malým průměrem mohou oko velmi nepříjemně dráždit. Každý nositel čoček snese jiné rozdíly v parametrech. U těchto čoček je velkou výhodou služba Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav vyzkoušet. Kdybyste měla jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Láďa

Dobrý den, mám 2,5 dioptrie na blízko na dálku vidím dobře!Jakými parametry čoček se dá tato vada korigovat?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na blízko jsou téměř vždy neměřeny dioptrie plusové. Měly by Vám tedy vyhovovat čočky s dioptrií +2,50. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Andrea

Dobrý den, již několik let požívám měsíční čočky značky Biofinity. Vaše stránka mi jako alternativu nabídla tyto čočky. Mohu se zeptat, zda jsou téměř shodné? Bojím se, aby mi vyhovovaly. Děkuji, Andrea

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Mezi čočkami jsou rozdíly, ale oba typy jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. TopVue Air nabízíme jako alternativu, protože je u značky zavedena služba Garance vrácení peněz a je tedy možné ji bez obav vyzkoušet. Mezi zákazníky máme mnoho nositelů, kteří z čoček Biofinity přešli na TopVue Air úspěšně. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
mila

cena ok nošení taky ok

Andrea

Objednávám je pravidelně a nosím je ráda.

Výborné

Můžu jen doporučit.

Míša

Mně jsou pohodlné. Přesedlala jsem na ně z Biofinity.

Dominikaa

Vyměnila jsem čočky, protože mě trápily červené žilky. S těmihle čočkami se mi to nestává.

Dana

Jsou to čočky na měsíc?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Ano, tyto čočky mají periodu výměny 30 dnů. Po měsíci je nutné začít nosit nový pár čoček. Čočky je rovněž nutné každý večer vyjmout a provést rituál čištění a hygieny. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Vašek

rozhodně doporučuji vyzkoušet

Ivona Kašparová

Velice příjemné překvapení. Jsou super.

L.K.

u mě spokojenost!!!

Milka

Pro mě super. Ráda doporučím!

staník

miluji je. nosím je právě druhý rok a už bych jiné nechtěl.

Robin

prijemne cocky, puvodne jsem kupoval Air Optix, tyhle mi prijdou pohodlnejsi, o cene nemluve :))

Jan J.

Výborné!

Buhouš Čeněk

Překvapilo mě, že o čočkách během dne nemusím vůbec vědět. Dřív jsem nosil čočky AirOptix a měl jsem s nimi docela problémy. V oku se mi shrnovaly. U těchhle se mi to nikdy nestalo.

Honza

Dobré čočky za dobrou cenu.

Anežka Stonožka

Nemají konkurenci. Pro mě jsou naprosto perfektní.

Kamil Tourek

S čočkami jsem dlouhodobě spokojen. Nemám z nich podrážděné oči a vidím úplně ostře.