TopVue Air (6 čoček)

538 Kč 399 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 19.4. Pondělí 19.4. vyberte parametry
Přidat do objednávky
217 Kč

Jiná balení:

TopVue Air (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml 616 Kč (Ušetříte: 52 Kč)
TopVue Air (1 čočka) 89 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
538 Kč 399 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout, vyčistit a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků).

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Výhodné balíčky:

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

Komentáře (37)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Komentář

Rado

Nosil jsem čočky pouze občas, takže jsem měl jednodenní, ale situace se změnila a nosím čočky každý den. Ani nevím, proč jsem měl z měsíčních čoček takové obavy. Ušetřím a dokonce jsou mi snad pohodlnější než ty jednorázovky.

Komentář

Karla C.

Dobrý den , doporučili by jste mi jinou alternativu za očky TopVue air měsíční, které by propouštěly více kyslíku? Děkují za odpověď

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vhodnou alternativou by mohly být kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde nebo Clariti Elite. Mají shodné velikostní parametry, jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu, jen z jiného typu. Bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni zaručit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Správně byste re-aplikaci čoček měla vyřešit osobně s očním specialistou. Pokud se však přesto rozhodnete vyzkoušet čočky, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Komentář

Iva Plachá

Nosím teď čočky Soflens, ale často cítím něco nepříjemného a na konci dne mám sem tam dost zarudlé oči. Mohly by mi tyhle čočky vyhovovat více? Díky za tipy.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. To, co popisujete, může být způsobeno materiálem čoček, který nevyhovuje potřebám Vašich očí. Tyto TopVue mají vyšší propustnost kyslíku a tento materiál by pro Vás tedy mohl být vhodnější. Čočky určitě vyzkoušejte a kdyby Vám na nich snad cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Filipovský D.

Jediné minus, které jsem u nich našel je to, že se v nich nesmí přespávat. Není to pro mě ale priorita, takže je spokojeně nosím.

Komentář

Petr

Úplně normální čočky

Komentář

Daniel B.

Normální čočky. Nošení OK, cena OK.

TopVue Air

Martin Vozka

Dobrý den, používám cca 8 let 14 denní Acuve Oasys 8,4/14,0 a jsem s nimi nadmíru spokojen. Uvažuji o měsíčních čočkách a líbí se mi cena TopVue Air. Mají však jiné parametry. Co můžu očekávat při přechodu na tyto čočky? Které čočky jsou komfortnější TopVue Air nebo Acuve Vita? Při přechodu ze 14 denních na měsíční, můžu obecně očekávat snížení komfortu nošení, nebo je komfort srovnatelný?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme, že jste se na nás obrátil. Bohužel nelze jednoznačně říci, které kontaktní čočky jsou komfortnější. Pro každého nositele jsou podstatné jiné vlastnosti čoček. TopVue Air i Acuvue Vita jsou z materiálu silikon-hydrogelového typu. Rozdíl v parametrech je u TopVue Air v rámci normy, kterou by oči měly tolerovat. U čoček je navíc zavedena služba Garance vrácení peněz, takže můžete čočky bez obav vyzkoušet, případně můžete objednat balení po 1 čočce, které je na vyzkoušení ideální. Čočky Acuvue Vita mají k Acuvue Oasys vlastnostmi blíže, ale to nutně neznamená, že Vám TopVue Air nebudou vyhovovat. Pokud jde o komfort nošení, při správné péči by měly být i měsíční čočky pohodlné až do svého posledního dne. Pokud jste byl zvyklý u Acuvue Oasys v čočkách občas přespat, u TopVue Air ani u Acuvue Vita tato možnost bohužel není. Snad jsme zodpověděli všechny Vaše otázky. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Komentář

Jindřiška

Dobrý den, lze k dezinfekci těchto čoček používat roztok AO SEPT PLUS HydraGlyde?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, k dezinfekci těchto kontaktních čoček můžete použít i roztok peroxidového typu. Dbejte na dodržení instrukcí výrobce. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Komentář

Diana

bez problémů

Komentář

Petr S.

Mám je asi týden a zatím vše ok.

Komentář

Mariana Molnárová

So šošovkami som veľmi spokojná, nízka cenu naozaj skvelé šošovky

Komentář

Iva H.

Po 3 týdnech už jsou trochu cítit v oku, ale za ty peníze jsem nic lepšího nenašla.

Komentář

Brejcha Matěj

Nemám výhrady

Komentář

Josef Mlynář

Překvapivě dobré čočky

Komentář

IVANA VOSMIKOVÁ

Vřele doporučuji tento obchod.Velká spokojenost,ochota a rychlost.

Komentář

Sandra

Fantastické, objednaal jsem je jako náhradu za Air Optix Aqua, kterou jsem nosila roky. Čočky jsou dobře hydratované, pohodlné na nošení a trvanlivé. Velkou výhodou je záruka vrácení peněz, díky níž jsem se nebála vyzkoušet novou značku. Doporučuji 100%.

Komentář

Ilona Havlíková

Přešla jsem na ně z TopVue Premium, protože jsem chtěla měsíční čočky a přechod byl naprosto v pořádku. Jsou výborné a celý měsíc jsou v TOP stavu. Jsem moc spokojená.

výměna za air optix

Monika

Dobrý den, dlouhodobě používám čočky Air Optix night and day aqua (3,25; 8,6; průměr 13,8) Tyto čočky které se mi nabídly jako alternativa mají průměr 14,2 - je tento rozdíl v průměru nějak podstatný pro komfortní nošení? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Průměr má u čoček samozřejmě svůj význam. Čočka s příliš velkým průměrem nemusí na oku správně sedět a nasazování může činit problémy. Nasazování je ale pouze otázka zvyku. Naproti tomu čočky s příliš malým průměrem mohou oko velmi nepříjemně dráždit. Každý nositel čoček snese jiné rozdíly v parametrech. U těchto čoček je velkou výhodou služba Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav vyzkoušet. Kdybyste měla jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

multifokální nebo svérické?

Láďa

Dobrý den, mám 2,5 dioptrie na blízko na dálku vidím dobře!Jakými parametry čoček se dá tato vada korigovat?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na blízko jsou téměř vždy neměřeny dioptrie plusové. Měly by Vám tedy vyhovovat čočky s dioptrií +2,50. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Náhrada za čočky Biofinity

Andrea

Dobrý den, již několik let požívám měsíční čočky značky Biofinity. Vaše stránka mi jako alternativu nabídla tyto čočky. Mohu se zeptat, zda jsou téměř shodné? Bojím se, aby mi vyhovovaly. Děkuji, Andrea

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Mezi čočkami jsou rozdíly, ale oba typy jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. TopVue Air nabízíme jako alternativu, protože je u značky zavedena služba Garance vrácení peněz a je tedy možné ji bez obav vyzkoušet. Mezi zákazníky máme mnoho nositelů, kteří z čoček Biofinity přešli na TopVue Air úspěšně. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

mila

cena ok nošení taky ok

Komentář

Andrea

Objednávám je pravidelně a nosím je ráda.

Komentář

Výborné

Můžu jen doporučit.

Komentář

Míša

Mně jsou pohodlné. Přesedlala jsem na ně z Biofinity.

Komentář

Dominikaa

Vyměnila jsem čočky, protože mě trápily červené žilky. S těmihle čočkami se mi to nestává.

Komentář

Dana

Jsou to čočky na měsíc?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Ano, tyto čočky mají periodu výměny 30 dnů. Po měsíci je nutné začít nosit nový pár čoček. Čočky je rovněž nutné každý večer vyjmout a provést rituál čištění a hygieny. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Komentář

Vašek

rozhodně doporučuji vyzkoušet

Komentář

Ivona Kašparová

Velice příjemné překvapení. Jsou super.

Komentář

L.K.

u mě spokojenost!!!

Komentář

Milka

Pro mě super. Ráda doporučím!

Komentář

staník

miluji je. nosím je právě druhý rok a už bych jiné nechtěl.

Komentář

Robin

prijemne cocky, puvodne jsem kupoval Air Optix, tyhle mi prijdou pohodlnejsi, o cene nemluve :))

Komentář

Jan J.

Výborné!

Komentář

Buhouš Čeněk

Překvapilo mě, že o čočkách během dne nemusím vůbec vědět. Dřív jsem nosil čočky AirOptix a měl jsem s nimi docela problémy. V oku se mi shrnovaly. U těchhle se mi to nikdy nestalo.

Komentář

Honza

Dobré čočky za dobrou cenu.

Komentář

Anežka Stonožka

Nemají konkurenci. Pro mě jsou naprosto perfektní.

Komentář

Kamil Tourek

S čočkami jsem dlouhodobě spokojen. Nemám z nich podrážděné oči a vidím úplně ostře.