TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

399 Kč
91% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air for Astigmatism
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

91%
66 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (25)

Máte nějaké otázky nebo názor?
S. R.

Dobry den, potřebovala bych poradit s výběrem čoček. Mám -0,5 dioptrie na obě oči a cylindr -0,25, osa 90 Všimla jsem si, že v nabídce nelze zadat hodnotu mého cylindru, mohli byste mi prosím poradit? Předem mockrát děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte asigmatismus, je Vaše cylindrická hodnota velmi nízká a zatím se s ní nemusí počítat. Proto budete ke korekci zraku potřebovat sférickou variantu čoček s hodnotou dioptrie -0,50 pro obě oči. Jestliže s čočkami začínáte, doporučovaly bychom Vám spíše jednodenní čočky. Ty nevyžadují žádnou péči, a proto jsou pro začátečníky ideální k získání potřebné praxe. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli kontaktní čočky TopVue Daily nebo Gelone 1-Day. U obou typů čoček funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice za čočky by se Vám tak vrátila. Pakliže máte zájem o měsíční čočky TopVue Air, budete k nim potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Václav Pelc

Dobrý den, již několik let používám standardní čočky +2,00. Na záznamu z aktuálního měření jsem zjistil, že mám astigmatismus. Můžete mi, prosím, doporučit čočky k následujícím naměřených hodnotám? Pravé oko +2,25; cyl. -1,00; osa 83 ; Levé oko +2,25; cyl. -1,00;osa 80. Děkuji za Váš čas, který věnujete odpovědi.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlový předpis upravit. Shodou okolností po úpravě budete mít stejné parametry pro obě oči - hodnota dioptrie čoček bude +2,25, cylindru -0,75 a osy 80°. Správně byste však měl mít kontaktní čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám dle parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Na základě zkoušky pak může čočky změnit nebo doladit korekci zraku k Vaší plné spokojenosti. Pokud si přes to chcete pořídit čočky sám, jsou čočky TopVue výbornou volbou, jelikož vybraná balení disponují službou Garance vrácení peněz. Jestliže Vám čočky nebudou z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete je dle informací v prokliku vrátit a nepřijdete o svou investici. Nezapomeňte, že se jedná o měsíční čočky a budete k nim potřebovat i roztok k péči. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Lenka Frídová

Dobrý den, prosím o radu jaké koupit čočky : OP 1,0s-3,0 Dsf-1, Dcyl 180st., add +1,25 Dsf Jč 1,0 ,,,, OL 1,0 s -2,75 Dsf - 1,5 Dcyl 170 st., add + 1,25 Dsf Jč 1,0. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle informací, které uvádíte máte kombinovanou refrakční vadu - astigmatismus s presbyopií. Korekce zraku je v takovém případě pro mozek náročnější a určitě bychom Vám doporučili navštívit očního specialistu, který Vám poradí s výběrem kontaktních čoček a jejich parametry. Dle měření, Vašich potřeb a preferencí zvolí vhodné čočky. Na základě zkoušky pak může také doladit korekci zraku, aby Vám vše vyhovovalo. Zpravidla se jedná o placenou službu, je to ovšem investice, která se vyplatí. Vyhnete se tak leckdy časově i finančně náročnému procesu hledání vyhovujících čoček. Na této mapě si můžete vybrat nejbližšího očního speacialistu, který spolupracuje s výrobcem Coopervision, jehož čočky na korekci presbyopie v kombinaci s astigmatismem nabízíme. Pokud budete mít další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Marie

20.04. 2022 dobrý den, potřebovala bych prosím poradit s výběrem hodnot pro koupi těchto kontaktních čoček, od optometristy mám hodnoty pravé oko: Sph -3,5 Cyl +0,75 Axis 175, levé oko: Sph -3,25 Cyl +175 Axis 175. děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Správně jste zvolila torické (astigmatické) čočky. Jelikož máte plusovou cylindrickou hodnotu, bude nutný přepočet na minusovou hodnotu, protože se torické čočky vyrábějí pouze s minusovými cylindrickými hodnotami. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,75, cylindru -0,75 a osy 90° a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,75 a osy 90°. Tyto čočky jsou k vyzkoušení perfektní, protože značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Protože jde o měsíční čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat i roztok, se kterým budete o kontaktní čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Věra

Dobrý den, prosila bych o radu s výběrem čoček, když brýlové hodnoty mám: pravé oko: dioptrie -1,00, cylindr -1,50, osa 75° levé oko: dioptrie -1,25, cylindr -1,25, osa 100° Moc děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a je často nutné dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček upravit. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -1,25 a osy 80°. Ke korekci levého oka pak zůstanou dioptrické hodnoty beze změny (hodnota dioptrie -1,25, cylindru -1,25 a osy 100°). U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Protože se jedná o měsíční čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Hezký den.
Michaela

Dobry den, od očařky jsem dostala předpis na brýle kde je cylindr 1,75 pro obě oči bez dioptrií, ale osy se liší. Na jednom oku 175 a na druhém 180. Pd = 61. Jak toto řešit při nákupu čoček, když hodnota 175 není k dispozici. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud není hodnota osy v celých desítkách, pak je nutné ji zaokrouhlit dle matematických pravidel. U cylindrické hodnoty jste neuvedla znaménko, a tak Vám uvedeme obě možnosti. Pokud máte hodnotu cylindru minusovou, budete ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +0,00, cylindru -1,75 a osy 180°. Jestliže máte hodnotu cylindru plusovou, budete ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,75, cylindru -1,75 a osy 90°. Pokud byste měla další otázku, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Karolína Bednářová

Dobrý den, lze použít tyto čočky TopVue Air for astigmatism místo lékařem doporučených Air Optix for astigmatism od Alconu? Parametry čoček: Pravé oko: -2,5 , cylindr -0,75 , osa 90. Levé oko: -2 , cylindr -0,75, osa 80. Zakřivení 8,6 nebo 8,7. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky by pro Vás mohly být velmi dobrou alternativou čoček Air Optix for astigmatism. Dioptrické parametry pro nákup čoček zůstanou stejné. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michala Fritscherová

Dobrý den, na receptu na brýle mám hodnoty dioptrie: -1,5/-1,25; cylindr: -0,75/-0,75 a osa: 100°/90°. Přesně tak pravé oko je to před lomítkem a levé za lomítkem. Chtěla bych se ještě zeptat. Používala jsem dříve i barevné čočky, ale už si nevzpomínám, jaké dioptrie. Můžete mi prosím poradit? Vím, že pan doktor říkal, že stačí na obě oči stejné, ale nevím, jestli to bylo -1,5 nebo -1,25? Asi spíš -1,5, když je tam tak velký cylindr a osa, že? Předem moc děkuji za odpověď, Michala Fritscherová

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za ujasnění dioptrického zápisu i za další otázku. Barevné čočky se vyrábějí pouze s korekcí krátkozrakosti a dalekozrakosti. Protože již ke korekci zraku potřebujete torické (astigmatické) čočky, pak už barevné čočky nedoporučujeme, protože by korekce zraku nebyla dobrá. Pokud byste však na barevných čočkách trvala, mohla byste vyzkoušet jednodenní čočky TopVue Color. Upozorňujeme Vás však, že přepočet tak velkého cylindru na sféru nebude perfektní. Pro pravé oko byste zvolila hodnotu dioptrie -1,75 a pro levé -1,50. Pokud by korekce zraku nebyla dobrá, budete moct využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michala Fritscherová

Dobrý den, na receptu na brýle mám hodnoty dioptrie: -1,5/-1,25; cylindr: -0,75/-0,75 a osa: 100°/90°. Pochopila jsem správně, že u takto nízkých hodnot se nijak na čočky nepřepočítává? Předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem a přáním krásného dne Michala Fritscherová.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestli jsme pochopili Váš zápis správně, pak pro jedno oko máte brýlové hodnoty dioptrie -1,50, cylindru -0,75, osy 100° a pro druhé oko máte brýlové hodnoty dioptrie -1,25, cylindru -0,75, osy 90°. V takovém případě skutečně můžete zadat Vaše parametry tak, jak jsou. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete využít Garanci vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Eva Pewnerová

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi poradit. Nosím tyto čočky už delší dobu, nedávno jsem byla u očního lékaře a napsal mi silnější brýle: P: -5,75 , -0,75 , 90°, L: -5,75 , -0,5 , 75° Tyto čočky jsem měla P: -4,75, -0,75 , 90° L: -4,50, -0,75, 70° Podle převodní tabulky jsem si podle nových brýlí objednala nové čočky: P: -5,50, -0,75, 90° L: -5,50, -0,75, 70° Bohužel, ale s těmi novými čočkami nějak špatně vidím, hlavně mi vadí pravé oko, jako bych viděla flek. Zároveň mám pocit jako bych viděla hůře do blízka. Když si vezmu "staré" čočky tak jako bych ani nevěděla, že je mám, vidím bez problémů ale ne tedy tak daleko jako s novými. Co byste mi doporučili? Zkusit ne o tolik silnější "nové" čočky oproti "starým"? Předem děkuji za odpověď. Pewnerová

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle nového zápisu je Vaše úprava pro pravé oko správná - brýlové hodnoty –5,75 , –0,75 , 90° se pro nákup kontaktních čoček upraví na -5,50, -0,75 a osu 90°. Brýlové hodnoty pro levé oko –5,75 , –0,5 , 75° mají však cylindrickou hodnotu nízkou a v takovém případě je nutné ji převést na sféru. Ke korekci byste pak potřebovala sférickou čočku s hodnotou dioptrie -5,50. Pakliže jste se přepsala a je hodnota cylindru -0,75, pak je Vaše úprava –5,50, –0,75, 70° správná. Nyní k poslední části Vašeho komentáře. Pokud máte pocit, že na je na čočce flíček, který omezuje zrak, je možné, že čočka má nějaký defekt z výroby. V takovém případě čočku uložte do pouzdra nebo malé skleničky a zalijte ji roztokem tak, aby nevyschla a odešlete nám ji společně se zbytkem balení k reklamaci. Zkuste koupit nové balení čoček. V případě, že by se situace opakovala a korekce zraku nebyla dobrá, čočky opět vraťte v rámci Garance vrácení peněz a vyhledejte očního specialistu, který se zabývá odbornou aplikací kontaktních čoček. Je možné, že Vám teoretický výpočet nevyhovuje a je nutné upravit dioptrické hodnoty s pomocí odborníka. Pokud byste měla nějaké otázky k průběhu reklamačního řízení nebo služby Garance vrácení peněz, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na telefonním čísle + 420 226 292 895. Hezký den.
Carbalka

Přeji hezký den, lékař mi pro MKČ předepsal: -4,5 dsf. -1,0/170 a -4,25 dsf. -1,0/170 cyl. Mám zvolit cylindr - 1,25 nebo 0,75? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli dobře poradit, potřebovali bychom znát Vaše brýlové hodnoty. Bohužel nemůžeme vycházet z již upraveného zápisu, který potřebuje další úpravu. Pokud nám napíšete Vaše brýlové hodnoty, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kateřina Ridošková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám na pravé oko dioptrii -1,0 cylindr - 2,75 osa 16 . Jelikož dioptrie na cylindr není v nabídce, poradíte jaký správně zvolit? Obvykle použiju -2,25 ale špatně se mi na pravé oko zaostřuje. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle přepočtové tabulky byste měla volit dioptrii -1,00, cylindr -2,25 a osu 20°. Pokud Vám ale tyto hodnoty 100% nevyhovují, navštivte raději očního specialistu, který provede nové měření a jistě společně nejdete vhodně hodnoty pro korekci. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zuzka

Mám na každém oku jiné hodnoty, tak mi toto balení dost vyhovuje. Vidím perfektně. Jsem spokojená.

Markéta Dohnalová

Dobrý den, měla bych zájem o měsíční ne moc drahé čočky s tím, že na levém oku mám cylindr. V tom případě je vhodné objednat na obě oči tórické čočky, nebo na jedno oko tórické a na druhé obyčejné? Levé oko: -2,25/-1,25/180 Pravé oko: -3,0 Děkuji moc za informaci.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Určitě to budou torické čočky pro levé oko a sférické čočky pro oko pravé. Pokud nosíte kontaktní čočky každý den, budou pro Vás finančně nejvýhodnější čočky měsíční. Pro levé oko bychom Vám doporučili tyto čočky TopVue Air for Astigmatism a pro pravé oko čočky TopVue Air. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže jsou ideální na vyzkoušení. Pokud bychom Vám mohli poradit s čímkoli dalším, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Špinlerová

Dobrý den, jak hodně záleží na průměru čočky ?Mmentálně nosím čočky s průměrem 14,5... může to způsobit problémy s viděním, ostrostí...? Děkuji za odpověď, hezký den Špinlerová.

Odpověď Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Průměr kontaktní čočky svůj význam má. Je ale nutné brát čočku jako celek - tedy i s ostatními vlastnostmi. Průměr čočky je dám, ale to, jak čočka sedí na oku je ovlivněno vlastnostmi materiálu a také zakřivením čočky. Čočky TopVue určitě vyzkoušejte, protože kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
VašekPašek

sedí mi. nosím je rád.

Kamila

Vidím perfektně ostře a čočky necítím. Nosila jsem astigmatické AirOptix a sice jsem čočky necítila, ale vidění nebylo úplně 100%. S těmahle je to všechno v pořádku.

Deniska S.

Ve své kategorii jsou rozhodně nejlepší. V očích je vůbec necítím. Vidění je samozřejmě perfektní, ale nejvíc oceňuji, že o čočkách absolutně nevím.

terka

Dala bych třeba i 100000000 :D

Nohava

Všechno v naprostém pořádku.

Lída Kamešová

Pro mě skvělé. Brýle už teď nosím jen v opravdu výjimečných situacích.

Gustav Noha

Vidím ostře. To je pro mě hlavní.

Bohumil Svoboda

Výborné, mají mé parametry vždy skladem, což u jiných astigmatických čoček není běžné. Velmi pohodlné.

Gia Mia

Já jsem byla s nákupem neuvěřitelně spokojená. Čočky byly skladem s mými parametry, na zákaznickém servisu mi slečny doporučily perfektní roztok a všechno jsem měla druhý den doma. Perfektní!

Radim G.

Materiál čoček je příjemný a snadno se s nimi pracuje. Samy se natočily do správné polohy. Výborná zkušenost. Cena mi připadá přiměřená.