TopVue Air Multifocal (1 čočka)

179 Kč
100%
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 8.3. Pondělí 8.3. vyberte parametry
Přidat do objednávky
269 Kč

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
179 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

TopVue Multifocal (1 čočka)

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček využívá několika optických zón a zaručuje tak kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti.

Přejít na základní balení TopVue Air Multifocal (3 čočky).

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Adice: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air Multifocal
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano

Hodnocení (7)

100%
7x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%

Koupila jsem si toto malé balení na zkoušku, protože mám na každém oku jiné dioptrie a vidím s nimi překvapivě dobře. Koupím si určitě další.

100%

Mají příjemný materiál. Nemám z nich červené oči.

100%

U mě fungují skvěle. Cena mi připadá OK

100%

Super, že jsou po jednom kuse. Netrefila jsem adici, tak jsem objednala jiné. Jinak jsou pohodlné, necítím je v očích a konečně vidím všechno!

100%

Čočky jsou pro mě překvapením. Jsem s nimi zatím velice spokojená dva týdny.

100%

Fungují skvěle. Nemám s viděním žádné problémy. Stejně tak je to s pohodlím při nošení. Jsem sice zvyklá na brýle, ale zřejmě na čočky postupně přejdu.

100%

Ve čtvrtek jsem objednala a už v pátek jsem měla možnost je vyzkoušet. Perfektně rychlé služby a čočky super! Děkuji. 100 % je pro čočky i pro eshop :)

Komentáře (9)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Multifokální kontaktní čočky

David Hübel

Pěkný den, běžně používám brýle +kontaktní čočky ( poměr 70/30% ): Kontaktní čočky Dailies Total. Poslední dobou mám problém s přečtením bližšího textu s těmito čočkami. Rád bych vyzkoušel multifokální. Můžete mi poradit parametry těchto čoček, když mám od oční doktorky naměřeno: brýle do dálky: L: 1,75=0,5/140 P: 1,5=0,5/10 Brýle na čtení: L: 1,0=0,5/140 P: 0,75=0,5/10 Také bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký rozdíl mezi těmito multifokálními čočkami a Dailies TOTAL1 Multifocal? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle naměřených parametrů by Vám měly u vyhovovat hodnoty pro pravé oko dioptrie +1,25 s adicí +0,25 a pro levé oka by to byla dioptrie +1,50 a adice +0,25. Hodnota adice je velmi nízká a nedokážeme odhadnout, zda by Vám multifokální čočky vyhovovaly. Tyto TopVue jsou dostupné až s adicí +1,00. Pokud jde o rozdíly, čočky se liší periodou výměny. TopVue jsou měsíční, Dailies TOTAL1 Multifocal jednodenní. V obou případech jde o čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, ale rozdíly v obsahu vody a propustnosti kyslíku zde jsou. Nepatrně se liší také průměr a zakřivení kontaktních čoček. Doporučujeme Vám vyzkoušet multifokální čočky TopVue, nebo navštívit osobně očního specialistu, který má možnost najít pro Vás individuální řešení. Na multifokální kontaktní čočky si často musí oči určitou dobu zvykat, takže při prvním zkoušení můžete být trochu překvapený. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Antonin Styblo

Dobrý den SPH CYL AX ADD PD Jaké vybrat multifokální čočky. Oko P. +1,00 +0,50 30 1,75 34 L +1,00 +0,5 175 1,75 33,5 Děkuji Stýblo

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Pro pravé oko bychom Vám doporučili dioptrii +1,25 a adici +1,50 a pro levé oko rovněž dioptrii +1,25 a adici +1,50. Doporučujeme Vám parametry vyzkoušet na těchto čočkách TopVue Air Multifocal. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Denisa

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na poměr dioptrií, který bych měla zvolit, jde mi korekci vidění do blízka, na dálku mám +0,75 a na blízko +3.00, měla jsem od paní doktorky na zkoušku multifokální čočky +1,25 a H add, na blízko v nich vidím dobře, ale dálku mám úplně rozmazanou, děkuji za Váš názor

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozhodně nechceme zpochybňovat doporučení Vaší oční lékařky. Možná měla k uvedeným hodnotám nějaký důvod, ale nám vyšly jiné hodnoty. Pro nákup multifokálních čoček byste podle našeho výpočtu měla mít dioptrii +0,75 a Add power +2,00. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Multifokální kontaktní čočky

Zdenka Krejčí

Dobrý den, koupila jsem si tyto čočky na zkoušku a jsem s nimi velmi spokojená. Jen mám dotaz ohledně dioptrii. Do dálky mám na pravém oku - 2,75 a na levém - 2,25, protože jsem ale s čočkami, které jsem používala doteď, viděla špatně na blizko a nechci používat brýle nebo si na čtení vyndavat cocky, zkusila jsem si objednat čočky s adici na obou očích +1.....a do dálky me dioptrie ( tzn. - 2,75 a - 2,25). Na blízko a na střední vzdálenost vidím kraaaasne, tak, jak jsem si představovala, ale do dálky je to trošku horší a ted konečně k mému dotazu.... mám zkusit do dálky např. - 3,0 a - 2,5, aby to bylo ok? Nebo naopak méně - 2,5 a - 2,0? Doufám, že jsem vás svým dotazem nezmatla) : Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát hodnoty dioptrií do dálky i na blízko, které Vám naměřil oční lékař. Prosím, napište nám chybějící údaje. Bez nich nemůžeme vypočítat správné hodnoty a doporučit Vám tak vhodné parametry pro multifokální čočky. Předem děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Multifokální kontaktní čočky

Zdenka Krejčí

Dobrý den, kontaktní čočky nosím dlouhou dobu. Jsem kratkozraka a v současnosti mám dioptrie na levém oku - 2, 25 a pravem - 2,75....Na blízko vidím perfektně, ale v cockach moc ne (je tam prý větší rozdil), který bych prý mohla korigovat brýlemi na blízko, ale to nechci. Proto jsem se chtěla zeptat, zda bych mohla využít možnosti mulrifokalnich čoček - 2,25 a +1 na levé oko a - 2,75 a +1 na pravé oko. Děkuji moc za vás názor a radu.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Hodnota adice s odvíjí od dioptrie naměřené do blízka. Pokud ale do blízka nemáte dioptrii naměřenou, není z čeho adici vypočítat. Multifokální čočky slouží ke korekci presbyopie, takže vhodnost tohoto typu čoček určitě nejprve konzultujte s očním specialistou, který se aplikací čoček zabývá. My bohužel takto na dálku nejsme schopni posoudit, jaká korekce by pro Vás byla 100% vhodná. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Dotaz

Šárka Vršecká

Dobrý den, mohu vás požádat o radu? Jaké by jste mi doporučili parametry multifokální čočky? Do dálky obě oči +1, na blízko +2,5 a +3,0 dioptrie. Již jsem čočky v minulosti zkoušela, jen se mi teď změnily dioptrie, brýle budeme řešit až na jaře a já se na čočky zapomněla zeptat. Zakřivení a průměr odpovídají. Chtěla bych jet na hory s čočkami. Poradíte? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Dle uvedených parametrů by Vám měly vyhovovat dioptrie +1,00 s adicí +1,50 pro jedno oko a pro druhé oko dioptrie +1,00 a adice +2,00. Raději se ale poraďte osobně se svým očním specialistou. Většinou se totiž liší dioptrie a adice je u obou očí stejná. Samozřejmě budou existovat i výjimky, ale pokud na čočky spěcháte, bude lepší nehledat čočky na vlastní pěst. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.

Komentář

Kadlecová A.

Vidím s nimi skvěle a navíc mi nijak nedráždí oči. Jsem moc ráda, že jsem si nechala poradit o příjemných dam na zákaznické lince.

Komentář

Tony

Sedí mi parametry. Vidím ostře. Jako profesionálnímu řidiči mi to vyhovuje, když se dívám do dálky i na navigaci. V očích jsou ok, necítím je.

Komentář

Lišková A

Překvapilo mě, jak snadno se mi čočky podařilo nasadit. Na oku se usadily okamžitě. Materiál mi byl v oku příjemný celý den a čočky vydržely úplně bez problémů celý měsíc.

Česká pošta PPL Zásilkovna