TopVue Air Multifocal (1 čočka)

179 Kč
100%
Skladem
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pondělí 14.10.

cleaner
blank
Přidat
289 Kč

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 35,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
GLS
1–2 dny 69,– Kč
179 Kč
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

TopVue Multifocal (1 čočka)

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček využívá několika optických zón a zaručuje tak kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti.

Přejít na základní balení TopVue Air Multifocal (3 čočky).

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano

Hodnocení (7)

100%
7x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%
Olga Váchová

Koupila jsem si toto malé balení na zkoušku, protože mám na každém oku jiné dioptrie a vidím s nimi překvapivě dobře. Koupím si určitě další.

100%
Viki

Mají příjemný materiál. Nemám z nich červené oči.

100%
Filip

U mě fungují skvěle. Cena mi připadá OK

100%
Petra Boucká

Super, že jsou po jednom kuse. Netrefila jsem adici, tak jsem objednala jiné. Jinak jsou pohodlné, necítím je v očích a konečně vidím všechno!

100%
Růžena P.

Čočky jsou pro mě překvapením. Jsem s nimi zatím velice spokojená dva týdny.

100%
Karel Plášil

Fungují skvěle. Nemám s viděním žádné problémy. Stejně tak je to s pohodlím při nošení. Jsem sice zvyklá na brýle, ale zřejmě na čočky postupně přejdu.

100%
Adéla Kovaříková

Ve čtvrtek jsem objednala a už v pátek jsem měla možnost je vyzkoušet. Perfektně rychlé služby a čočky super! Děkuji. 100 % je pro čočky i pro eshop :)

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Multifokální kontaktní čočky

Zdenka Krejčí

Dobrý den, koupila jsem si tyto čočky na zkoušku a jsem s nimi velmi spokojená. Jen mám dotaz ohledně dioptrii. Do dálky mám na pravém oku - 2,75 a na levém - 2,25, protože jsem ale s čočkami, které jsem používala doteď, viděla špatně na blizko a nechci používat brýle nebo si na čtení vyndavat cocky, zkusila jsem si objednat čočky s adici na obou očích +1.....a do dálky me dioptrie ( tzn. - 2,75 a - 2,25). Na blízko a na střední vzdálenost vidím kraaaasne, tak, jak jsem si představovala, ale do dálky je to trošku horší a ted konečně k mému dotazu.... mám zkusit do dálky např. - 3,0 a - 2,5, aby to bylo ok? Nebo naopak méně - 2,5 a - 2,0? Doufám, že jsem vás svým dotazem nezmatla) : Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát hodnoty dioptrií do dálky i na blízko, které Vám naměřil oční lékař. Prosím, napište nám chybějící údaje. Bez nich nemůžeme vypočítat správné hodnoty a doporučit Vám tak vhodné parametry pro multifokální čočky. Předem děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Multifokální kontaktní čočky

Zdenka Krejčí

Dobrý den, kontaktní čočky nosím dlouhou dobu. Jsem kratkozraka a v současnosti mám dioptrie na levém oku - 2, 25 a pravem - 2,75....Na blízko vidím perfektně, ale v cockach moc ne (je tam prý větší rozdil), který bych prý mohla korigovat brýlemi na blízko, ale to nechci. Proto jsem se chtěla zeptat, zda bych mohla využít možnosti mulrifokalnich čoček - 2,25 a +1 na levé oko a - 2,75 a +1 na pravé oko. Děkuji moc za vás názor a radu.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Hodnota adice s odvíjí od dioptrie naměřené do blízka. Pokud ale do blízka nemáte dioptrii naměřenou, není z čeho adici vypočítat. Multifokální čočky slouží ke korekci presbyopie, takže vhodnost tohoto typu čoček určitě nejprve konzultujte s očním specialistou, který se aplikací čoček zabývá. My bohužel takto na dálku nejsme schopni posoudit, jaká korekce by pro Vás byla 100% vhodná. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Dotaz

Šárka Vršecká

Dobrý den, mohu vás požádat o radu? Jaké by jste mi doporučili parametry multifokální čočky? Do dálky obě oči +1, na blízko +2,5 a +3,0 dioptrie. Již jsem čočky v minulosti zkoušela, jen se mi teď změnily dioptrie, brýle budeme řešit až na jaře a já se na čočky zapomněla zeptat. Zakřivení a průměr odpovídají. Chtěla bych jet na hory s čočkami. Poradíte? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Dle uvedených parametrů by Vám měly vyhovovat dioptrie +1,00 s adicí +1,50 pro jedno oko a pro druhé oko dioptrie +1,00 a adice +2,00. Raději se ale poraďte osobně se svým očním specialistou. Většinou se totiž liší dioptrie a adice je u obou očí stejná. Samozřejmě budou existovat i výjimky, ale pokud na čočky spěcháte, bude lepší nehledat čočky na vlastní pěst. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.

Komentář

Kadlecová A.

Vidím s nimi skvěle a navíc mi nijak nedráždí oči. Jsem moc ráda, že jsem si nechala poradit o příjemných dam na zákaznické lince.

Komentář

Tony

Sedí mi parametry. Vidím ostře. Jako profesionálnímu řidiči mi to vyhovuje, když se dívám do dálky i na navigaci. V očích jsou ok, necítím je.

Komentář

Lišková A

Překvapilo mě, jak snadno se mi čočky podařilo nasadit. Na oku se usadily okamžitě. Materiál mi byl v oku příjemný celý den a čočky vydržely úplně bez problémů celý měsíc.

Česká pošta Zásilkovna Geis point GLS
Top