Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

TopVue Color - Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100%
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Pondělí 6.4.

  Doprava

  Zásilkovna
  1–2 dny Nyní zdarma!
  PPL
  1–2 dny 59,– Kč
  Česká pošta
  1–2 dny 65,– Kč
  289 Kč

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
  Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč
  TopVue Color - Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

  Jednodenní modré nedioptrické TopVue Color – Blue

  Modré oči jsou něžné a romantické. Jsou charakteristické především pro Evropany. Chcete mít i vy oči jako dvě studánky? Díky modrým nedioptrickým čočkám TopVue Color Blue je to snadné. Efekt čoček je propracovaný a vykouzlí modrou i na hnědých očích. Právě lidé s hnědýma očima a tmavými vlasy často touží po změně a přejí si mít oči modré. Taková změna je pak výrazná a oči vypadají přímo magicky. Jednodenní modré čočky TopVue Color bez dioptrií nabízí středně tmavou až azurovou modrou. Užijte si bezstarostné všední nošení i speciální události s nebesky modrýma očima.

  O barevných nedioptrických čočkách TopVue Color

  TopVue Color jsou jednodenní barevné čočky bez dioptrií, které nabízí spolehlivé krytí přirozené barvy očí. Používání jednodenních TopVue Color je snadné – díky každodenní výměně čoček není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich čištění a uchovávání. Ráno TopVue Color nasadíte a večer vyjmete a vyhodíte.
  Čočky jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu, který zajišťuje pružnost, přizpůsobivost a příjemnost čočky na oku po celý den nošení. Při výrobním procesu se používá technologie Radial Edge, díky níž mají čočky rovnoměrně tenké okraje, které jsou zárukou pohodlného nošení. Nedioptrické barevné čočky TopVue Color mají zaveden UV filtr pro podporu ochrany očí před UVA a UVB zářením.
  Tyto barevné kontaktní čočky jsou během výrobního procesu podrobeny čtyřem stupňům kontroly kvality, takže si můžete být jistí 100% kvalitou!

  Přirozená změna barvy

  S barevnými TopVue Color získají vaše oči nový, výrazný a přesto přirozený odstín. Výrobní technologie tří tónů zajistí dokonalou změnu barvy – barva je bezpečně uzavřena uvnitř čočky a je nanášena v tmavém a světlém odstínu, v několika vrstvách, paprskovitě směrem ke středu. Tmavý prstenec barvu ještě více zvýrazní, oči opticky zvětší a vašemu pohledu dodá podmanivý výraz.
  Výsledný odstín po nasazení jednodenních TopVue Color bude do jisté míry ovlivněn přirozenou barvou očí, barevnými doplňky a světelnými podmínkami. Což znamená pro každého naprostý originál!
  10 kusové balení nedioptrických TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu i díky službě Garance vrácení peněz.
  Parametry produktu
  Barva: Modrá
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení: 8.60
  Průměr: 14.20
  Velikost balení: 10 čoček
  Dioptrie: 0
  Vyměnit za: 1 den
  Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
  Expirace: 24 měsíců a více
  Množství vody: 43%
  Spaní s čočkami?: Ne
  Vyrobeno z: Polyhema
  Název produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Hodnocení (2)

  100%
  2x
  0x
  0x
  0x
  0x
  Hodnotit
  100%
  100%

  Modrá je dobrá :) čočky jsou pohodlné a barevný efekt splnil veškerá očekávání. Jsem MOC spokojená.

  100%

  Objednala jsem si je na halloween a vyzkoušela jsem jeden pár. Paráda :)

  Komentáře

  Máte nějaké otázky nebo názor?
  Česká pošta PPL Zásilkovna GLS
  Top