TopVue Daily (10 čoček)

129 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 29.3. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Představujeme velmi kvalitní a oblíbené jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily, které svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Tyto velmi pohodlné čočky obsahují výjimečnou lubrikaci hyaluronátem sodným, UV filtr, a mají také velmi tenké okraje, které zvyšují pohodlí při nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 8 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko při každém mrknutí přichází do styku s okrajem čočky. Pokud tento okraj vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě okraj čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

Samozřejmostí u čoček TopVue Daily je zabudovaný UV filtr zachycující škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob nošení

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

TopVue Daily nabízíme také v balení 30, 90 a v ekonomickém balení 180 čoček.

Parametry produktu - TopVue Daily (10 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
76 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Anonym

Dobrý den, bylo by možné mi poradit? L oko -1,00. /cyl. -0,50 a osa 68 P oko -0,50 /cyl. 0,50 a osa 58 Jestli, a případně jak mám dioptrie na čočky nějak upravit? Děkuji předem za odpověď. :)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25 a ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75 (v tomto případě jsme rovněž počítali s minusovou hodnotou cylindru, i když jste u této hodnoty neuvedla znaménko). U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzana

Dobrý den. Jaký je rozdíl (kromě zakřivení) mezi Top Vue a Top Vue Elite???

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. V obou případech jde o jednodenní čočky z materiálu hydrogelového typu. U TopVue Daily je to Etafilcon A a u TopVue Elite+ Bioxifilcon A. Od materiálu se pak odvíjí propustnost kyslíku a také obsah vody v kontaktních čočkách. Tyto hodnoty jsou u čoček téměř totožné. Je těžké popsat rozdíly, ale při nošení a manipulaci byste mohla pocítit rozdíl například v jemnosti čoček a tak podobně. Dle zpětné vazby nositelů jsou TopVue Daily jemnější – což pro někoho může znamenat pohodlnější nošení, ale na druhou stranu těžší manipulaci. Jestli se rozhodujete mezi těmito dvěma typy čoček, doporučujeme Vám objednat TopVue Daily i TopVue Elite+, čočky vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejme Vám hezký den.
Karel

Preferuji brýle. Tyto čočky používám na silniční kolo, kvůli perifernímu vidění. Jsou příjemné.