TopVue Daily (10 čoček)

129 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 4.10. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Daily (10 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
87 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Andrea Sukova

Dobrý den, chtěla bych si u Vás objednat čočky a nevím jaké dioptrie zvolit, proto bych Vás chtěla požádat o radu. Na PO - sféra dioptrie -0,25; cylindr -0,75; osa 175. Na LO - sféra dioptrie -0,50; cylindr -0,50; osa 170. Děkuji za odpověď :-)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Na levém oku máte však cylindrickou hodnotu příliš nízkou a bude nutné ji přepočítat na sféru. Proto budete ke korekci každého oka potřebovat jiný typ čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -0,75 a osy 180°. Z našeho sortimentu jednodenních torických čoček bychom Vám mohli nabídnout čočky Precision1 for Astigmatism. Ke korekci levého oka byste pak potřebovala sférickou variantu těchto čoček Precision1 s hodnotou dioptrie -0,75. U těchto čoček máme momentálně spuštěnou službu Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Anonym

Dobrý den, chtěla bych si u Vás objednat čočky a nevím jaké dioptrie zvolit, proto bych Vás chtěla požádat o radu. Na PO - sféra dioptrie -1,50; cylindr -1,50; osa 180. Na LO - sféra dioptrie -2,50; cylindr -0,50; osa 0. Děkuji za odpověď :-)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Na levém oku máte však cylindrickou hodnotu příliš nízkou a bude ji nutné přepočítat na sféru. Proto budete ke korekci zraku potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat torické (astigmatické) čočky s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,25 a osy 180°. Z našeho sortimentu jednodenních torických čoček bychom Vám nabídli čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Ke korekci levého oka bychom Vám pak nabídli jejich sférickou variantu Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe s hodnotou dioptrie -2,75. U těchto čoček máme momentálně spuštěnou akci Garance spokojenosti. Můžete si tak čočky vyzkoušet. V případě, že by Vám v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Anonym

Dobrý den, bylo by možné mi poradit? L oko -1,00. /cyl. -0,50 a osa 68 P oko -0,50 /cyl. 0,50 a osa 58 Jestli, a případně jak mám dioptrie na čočky nějak upravit? Děkuji předem za odpověď. :)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25 a ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75 (v tomto případě jsme rovněž počítali s minusovou hodnotou cylindru, i když jste u této hodnoty neuvedla znaménko). U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzana

Dobrý den. Jaký je rozdíl (kromě zakřivení) mezi Top Vue a Top Vue Elite???

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. V obou případech jde o jednodenní čočky z materiálu hydrogelového typu. U TopVue Daily je to Etafilcon A a u TopVue Elite+ Bioxifilcon A. Od materiálu se pak odvíjí propustnost kyslíku a také obsah vody v kontaktních čočkách. Tyto hodnoty jsou u čoček téměř totožné. Je těžké popsat rozdíly, ale při nošení a manipulaci byste mohla pocítit rozdíl například v jemnosti čoček a tak podobně. Dle zpětné vazby nositelů jsou TopVue Daily jemnější – což pro někoho může znamenat pohodlnější nošení, ale na druhou stranu těžší manipulaci. Jestli se rozhodujete mezi těmito dvěma typy čoček, doporučujeme Vám objednat TopVue Daily i TopVue Elite+, čočky vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejme Vám hezký den.
Karel

Preferuji brýle. Tyto čočky používám na silniční kolo, kvůli perifernímu vidění. Jsou příjemné.