TopVue Daily (30 čoček)

299 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
309 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (32)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavel Zemánek

Dobrý den, Chtěl bych se prosím zeptat, zatím jsem používal čočky Precision 1 se zakřivením 8,3 - mohu používat i tyto se zakřivením 8.5? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Precision 1 jsou silikon-hydrogelové zatímco TopVue Daily jsou hydrogelové. Rozdíl by tak nebyl jen ve velikostních parametrech. Možná by pro Vás mohly být zajímavé čočky Gelone 1-Day, které mají zakřivení 8,4 mm a jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu jen z jiného typu. Oba typy čoček jsou k vyzkoušení velmi dobrou volbou, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňoval byste podmínky služby, mohl byste ji využít a investice by za čočky by se Vám tak vrátila. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Aneta Dočkalová

Dobrý den. Chtěla bych se prosím optat, zda by mi mohly seděly tyhle čočky. Do teď jsem používala Dailies AquaComfort Plus (zakřivení: 8,70 a průměr: 14,00). Koukala jsem, že mají o trochu jinačí průměr a zakřivení než tyhle čočky TopVue Daily.Předem děkuji moc Dočkalová

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylka ±0,20 mm od velikosti oka. Tuto hodnotu však neznáme, a proto Vám nejsme schopni jednoznačně říci, jestli Vám čočky sednou. Nicméně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, a proto můžete čočky bez obav vyzkoušet. V případě, že Vám čočky nebudou v nějakém směru vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám tak vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Anonym

Dobrý den, dlouhá léta používám čočky Day Acuvue TruEye (90 čoček). Je toto vhodná alternativa? děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou silikon-hydrogelové, ale tyto čočky jsou vyrobeny z hydrogelu. Jedná se tedy o zcela odlišný materiál a nedokážeme říci, zda Vám čočky budou vyhovovat. Velikostní parametry jsou u zmiňovaných čoček stejné, zde by neměl být problém. Každopádně vybraná balení čoček TopVue nabízejí službu Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Případně bychom Vám mohli z našeho sortimentu nabídnout silikon-hydrogelové Acuvue Oasys Max 1-Day (od stejného výrobce jako 1 Day Acuvue TruEye), u kterých v současné době běží akce Garance spokojenosti. Více informací o službách naleznete v prokliku. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Velmi rádi Vás uvítáme v našich kamenných optikách v Praze nebo Brně. Na webu si můžete jednoduše rezervovat termín vyšetření. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Jan Brtníček

Dobrý den, nosím jednodenní čočky precision astigmatism levé oko-1.25 Cyl-0.75 axis60 Pravé oko -2.25 Cyl-0.75 Axis 110 Mohl bych s těmito hodnotami přejít na levnější variantu jiných značek jednodenních kontaktních čoček děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky TopVue Daily jsou sférické a vy potřebujete ke korekci zraku torické (astigmatické) čočky. Pakliže máte zájem o jinou značku čoček, zvažte prosím odbornou aplikaci čoček. Může se stát, že Vám materiál či velikostní parametry čoček nebudou vyhovovat. Na nevhodně zvolené čočky pak není možné uplatnit reklamaci. Jestliže i přesto čočky zkoušet sám, můžeme Vám z našeho sortimentu torických čoček nabídnout hydrogelové čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism nebo silikon-hydrogelové Clariti 1 day Toric. Bohužel Vám nejsme schopni říci, jestli Vám námi doporučené čočky budou vyhovovat. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Hana Slezáková

Dobrý den, jaké hodnoty čoček mám pořídit, když mám pravé oko -3,75, levé oko -3,25, cylindr pravé oko Dp -0,25, osa 15. Moc Vám děkuji. Slezáková

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na pravém oku naměřený cylindr, je jeho hodnota prozatím nízká a ke korekci zraku Vám budou nyní stačit klasické sférické kontaktní čočky, např. tyto. Pro pravé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50. Pro levé oko se hodnota dioptrie nezmění a zůstane tak -3,25. Vybraná balení čoček TopVue nabízejí službu Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly a splnila byste podmínky pro uplatnění Garance, nepřijdete o své peníze. Nemusíte se proto obávat čočky TopVue vyzkoušet. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Jaroslava Knápková

Mám na jednom oku +1,5 a na druhém +1,25, takže mi do toho balení po 30 čočkách namícháte 15+15 čoček, nebo si musím koupit 2 balení, každé s jinou dioptrií?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Balení čoček nám od výrobce chodí v uzavřených krabičkách s příslušným počtem čoček. Při zpracovávání objednávek není možné balení čoček z hygienických důvodů otevřít. Vždy je nutné zakoupit celé balení čoček. Pro každé oko si tedy budete muset zakoupit balení se 30 čočkami. Pakliže chcete malé balení, můžeme Vám nabídnout TopVue Daily s 10 čočkami. U značky TopVue funguje Garance vrácení peněz . Jestliže čočky nemáte vyzkoušené, nemusíte mít z koupě obavy. Pokud Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít Vaše investice se Vám tak vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
ROSTISLAV BRZOSKA

Dobrý den, mám zájem o tento typ jednodenních kontaktních čoček. Nosím multifokalní brýle ale při sportu je zapotřebí nasadit kontaktní čočky. Jaké mám zvolit když po změření mám hodnoty Do dálky pravé oko +3.25 a levé oko +4.50 Na blízko pravé oko +4.75 a levé oko +6.00 Děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže nosíte multifokální brýle, budete potřebovat ke korekci zraku multifokální čočky. Ke korekci pravého oka byste měl mít čočky s hodnotou dioptrie +3,50 a adice +1,50. Ke korekci levého oka byste pak měl mít čočky s hodnotou dioptrie +4,75 a adice +1,75. Z našeho sortimentu jednodenních multifokálních čoček bychom Vám nabídli čočky MyDay daily disposable multifocal. Protože se však jedná o poměrně náročnou korekci zraku, doporučujeme Vám odbornou aplikaci čoček. Správně by měl každý uživatel mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že ne nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Karel Weber

Jaké jsou tyto čočky TopVue Daily (30 čoček) normální, nebo MULTIFOKÁLNÍ?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. TopVue Daily jsou hydrogelové sférické čočky to znamená, že jsou určené ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jednodenní multifokální čočky naleznete ZDE. Hezký den.

Julie Dvořáková

Dobrý den, chci se zeptat, když mám zakřivení 7.75, byly by pro mě tyto čočky vhodné? Co jsem se tak dívala, nejmenší zakřivení u univerzálních čoček na internetu je 8.40.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Správně by nemělo být zakřivení očí větší více jak 0,20 mm. Abyste zjistila, jestli Vám čočky sedí, budete je muset vyzkoušet. Čočky TopVue k tomu perfektní, neboť disponují službou Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice za čočky se Vám vrátí. Jinak Vám z našeho sortimentu sférických jednodenních čoček můžeme nabídnout čočky Precision1 se zakřivením 8,30 mm. Jde o čočky s nejmenším možným zakřivením, které Vám můžeme nabídnout. Na tyto čočky se však Garance vrácení peněz nevztahuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
dominika

Dobrý den , ráda bych zakoupila čočky ,ale mám změřené dioptrie na dálku - 4,5 . Jaké čočky zvolit ? Koupila jsem si na zkoušku ty stejné s dioptrií a zdali se být dobré. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte brýlovou hodnotu dioptrie -4,50, pak je nutné ji pro nákup čoček upravit na hodnotu dioptrie -4,25. Jestliže Vám čočky TopVue Daily vyhovují, pak je můžete nosit i nadále. Pokud jste již získala potřebnou praxi, můžete vyzkoušet vícedenní čočky např. měsíční čočky TopVue Plus. K těmto čočkám, už budete potřebovat roztok, se kterým byste o čočky pečovala např. Gelone. Protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, nemusíte mít z vyzkoušení nového typu čoček obavy. V případě, že by Vám čočky nesedly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a investice za kontaktní čočky se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, doposud jsem používala čočky AirOptix se zakřivením 8.60, 14.20. Přecházím na jednodenní. Je možné přejit na tyto čočky se zakřivením 8.50? Předem děkuji za odpověď K.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve velikostních parametrech jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialistou. Rozdíl 0,10 mm by teoreticky neměl ničemu vadit. Rozdíl však není jen ve velikostních parametrech, ale i ve druhu použitého materiálu. Čočky Air Optix patří do segmentu silikon-hydrogelových čoček, kdežto čočky TopVue Daily patří do segmentu hydrogelových. Nicméně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, a tak se nemusíte bát čočky vyzkoušet. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice za čočky se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Adel

Dobrý den, jak zvolit čočky, když mám na pravé oko sph -0,50, cyl -0,25, osa 75, P.D. 59 a levé oko sph -0,75, cyl -0,25, osa 155. Případně budou lepší denní či měsíční čočky? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a prozatím s nimi není nutné počítat. Ke korekci pravého oka tak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,50 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75. Jestliže s čočkami začínáte, jsou jednodenní čočky perfektní volbou. Naučíte se s čočkami manipulovat a v případě, že byste nějakou poškodila v důsledku začátečnické neobratnosti, finanční ztráta nebude tak velká. Navíc u značka TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jana

Dobrý den, prosím jaké bych měla zvolit kontaktní čočky? Pravé oko Sph -5,25, Cyl +1,00, axis 102. Levé oko Sph - 5,5, Cyl +1,00, axis 84. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte astigmatismus, poměrně častou refrakční vadu, která se koriguje torickými čočkami. Ty se vyrábějí v omezeném rozsahu a pouze se zápornými cylindry. Jelikož uvádíte kladné hodnoty cylindru, bude nutné je převést na záporné. Tento převod pak ovlivní celý zápis. Kdybyste měla v zápise před cylindrickými hodnotami znaménko - nebo =, byly by hodnoty pro nákup kontaktních čoček jiné. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -0,75 a osy 10°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -0,75 a osy 170°. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě měření a Vašich potřeb vybere vhodné kontaktní čočky. Navíc dle zkoušky může upravit parametry nebo změnit čočky. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem možnému zdlouhavému a leckdy finančně náročnému procesu hledání vyhovujících čoček. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud si vyberete čočky sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů uplatnit eventuální reklamaci. Nemáte-li s čočkami zkušenost, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout jednodenní Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. O jednodenní čočky není nutné nijak pečovat, ráno si aplikujete dokonale čistou čočku, večer ji vyjmete a jednoduše vyhodíte. K těmto čočkám v současné době běží časově omezená akce Garance spokojenosti. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Pokud Vám nebudou vyhovovat, budete moci čočky při splnění podmínek akce vrátit. Případně bychom Vám mohli nabídnou např. měsíční TopVue Air for Astigmatism. Značka TopVue nabízí ke svým čočkám službu Garance vrácení peněz. Více informací o službě naleznete v prokliku. Rozhodnete-li se pro měsíční variantu, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok k péči, např. Laim Care. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Julie

Dobrý den, prosím jaké bych měla zvolit kontaktní čočky? Pravé oko Sph -1,00, Cyl +0,25, axis 35. Levé oko Sph -1,00, Cyl +0,25, axis 130. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná projevovat astigmatismus, poměrně častá refrakční vada. Hodnoty cylindrů jsou však prozatím příliš nízké a prozatím Vám ke korekci zraku bude stačit klasická sférická čočka s hodnotou dioptrie -1,00 pro obě oči. Vyzkoušet můžete např. tyto jednodenní hydrogelové čočky. O jednodenní kontaktní čočky se nemusíte nijak starat, ráno si aplikujete dokonale čistou čočku, večer vyjmete a jednoduše vyhodíte. Značka TopVue navíc nabízí s vybraným balením službu Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Šteffl Miroslav

Dobrý den, jaké bych měl zvolit kontaktní čočky na dálku pro jednodenní použití? pravé oko - sph. dptr. -1,75, cylindr -0,50, osa 15 levé oko - sph. dptr. -2,00, cylindr -0,50, osa 0. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Protože jsou však cylindrické hodnoty příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku tak budete potřebovat klasické sférické čočky, jako jsou např. tyto. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nesednou a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Tomas

Dobrý den, pouzivam cocky CooperVision Biofinity, jake byste mi doporucili jednodenni s podobnym materialem? Dekuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže hledáte jednodenní čočky s podobným typem materiálu jako jsou čočky Biofinity, bude dobré volit jednodenní čočky ze silikon-hydrogelových materiálů. S přihlédnutím i k velikostním parametrům, na které jste zvyklý bychom Vám z našeho sortimentu doporučili buď čočky Clariti 1 day, které jsou rovněž od společnosti CooperVision. Správně byste však měl mít vždy čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který se společností CoopeVision spolupracueje. V případě, že se rozhodnete čočky zakoupit sám, mějte prosím na paměti, že ne nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Nebo můžeme nabídnout čočky TopVue One+, které disponují službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky TopVue z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jitka H.

Dobrý den, mohu použít tyto čočky když mi bylo naměřeno zakřivení 8,60 a průměr 14,20? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm. V tomto případě by byl rozdíl pouze v zakřivení o 0,10 mm menší, tudíž by čočka měla na oku dobře sedět. V případě, že by Vám čočka nevyhovovala, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Hezký den.
Daniela Klosová

Dobrý den, máte nějaké denní čočky se zakřivením 8,4 a průměrem 13,8?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jediné čočky s těmito velikostními parametry máme Air Optix night and day. Jedná se o měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Další čočky, které by Vám mohly vyhovovat mají zakřivení 8,40 mm a průměr 14,00 mm (rozdíl v průměru spadá do povolené mezní odchylky ± 0,20 mm). Jedná se o čtrnáctidenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Oasys nebo měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Vita. Ke všem zmíněným čočkám budete potřebovat čistící roztok. Čočky tedy ráno nasadíte a každý večer je očistíte a uložíte přes noc k regeneraci. U kontaktních čoček Air Optix night and day je možnost prodlouženého či nepřetržitého nošení, ale o tom by měl rozhodnout oční specialista. Pokud s čočkami začínáte, doporučujeme Vám nechat si čočky odborně aplikovat u očního specialisty. Je to investice, která se Vám vyplatí. U následných nákupů na internetu pak nebude hrozit ztráta investice. Pokud se rozhodnete čočky hledat na vlastní pěst, mějte prosím na paměti, že nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nejsou důvodem k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme krásný den.
Irena M.

Dobrý den, můžu tyhle čočky použít místo acuvue oasys? Děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky určitě můžete vyzkoušet, je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. S ohledem na vlastnosti materiálu bychom Vám ale doporučili čočky TopVue One+. TopVue One+ jsou svými vlastnostmi čočkám Acuvue Oasys blíže a je větší pravděpodobnost, že Vám budou vyhovovat. V případě jakýchkoli dalších otázek nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Lídie E.

Druhým rokem je kupuji synovi na florball a je spokojený.

Iva Kašparová

Prosím,jak poznám jaké potřebuji zakřivení?

Odpověď Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, díky za dotaz. Zakřivení Vám změří oční specialista při vyšetření. Sama bohužel tuto hodnotu nezjistíte. Hodnoty kolem 8,60 jsou nejběžnější. Kontaktní čočky se pak vyrábí v zakřivení od 8,30 do 9,00. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jarda valda

Super!

Filip Groš

Mně jsou pohodlné. Cena je fajnová.

Míša

Už bych neměnila. Zkusila jsem toho tolik a stejně jsem se zase vrátila k TopVue. Jsou vážně fajnové.

Pipa

Jsou lepší než čočky od Johnsonu.... A cena je taková jaká je. Za mě naprosté jedničky!

Novotná T.

Začala jsem je nosit, když jsem nastoupila do důchodu. Moc mi vyhovují. Jsem s nimi spokojenější než s dioptrickými brýlemi.

tatiana

cena je super. kvalita zrovnatak. určitě jsem moc a moc spokojená.

Marie Pavlíková

Jsou pohodlné a hodně jemné. Přešla jsem na ně z čoček Dailies a jsem úplně spokojená.

Jan J.

Výborné čočky, na sport ideální

Kodatová Tereza

S čočkami jsem spokojená už několik let. Na kontroly k lékařce chodím pravidelně a vždycky bylo všechno v pohodě. Čočky mě nijak nedráždí a celý den o nich nevím. Dokonce i když sedím celý den u počítače. Opravdu super.

Tomáš Cypra

Nosím je na sport. Vždy bylo všechno OK.

Luboš Karas

Jsou to moje úplně první kontaktní čočky. Úspěšně jsem si je naordinoval sám :) Nosím je cca 4 roky a na kontroly zraku i očí chodím pravidelně. Vše je v pořádku.