Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

TopVue Daily (90 čoček)

939 Kč 795 Kč
99%
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 27.10. vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
939 Kč 795 Kč
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Představujeme velmi kvalitní a oblíbené jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily, které svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Tyto velmi pohodlné čočky obsahují výjimečnou lubrikaci hyaluronátem sodným, UV filtr, a mají také velmi tenké okraje, které zvyšují pohodlí při nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 86 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko při každém mrknutí přichází do styku s okrajem čočky. Pokud tento okraj vytváří „schod“, můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě okraj čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

Samozřejmostí u čoček TopVue Daily je zabudovaný UV filtr zachycující škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob nošení

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

TopVue Daily nabízíme také v balení 30 čoček a v ekonomickém balení 180 čoček.

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
UV filtr: Ano

Hodnocení (8)

99%
8x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%

Nechci řešit nějakou očistu a péči o čočky. Tyhle jsou příjemný, cenově dostupný a pro sychr mám náhradní páry v práci a v autě. Za mě perfektní.

100%

Zkoušela jsem i jiné značky, ale těmhle čočkám se prostě nevyrovnaly. Pro mě jsou to ty ty jediné perfektní!

100%

Jsou naprosto nejlepší. Neměla jsem nikdy lepší a pohodlnější čočky.

100%

Jezdím na dlouhé dovolené. Čočky jsou pro mě lepší než brýle. Ne, že bych se díval hlavně na cenu, ale když mi vyhovují, nemám potřebu kupovat dražší jen kvůli značce. Takže já dávám 100 % a doporučuji!!!

100%

Jsou fakt super. Od kvality až k ceně.

100%

Hrozila jsem se dne, kdy budu muset začít nosit brýle. Brýle jsem ale neměla ani jednou :D Od začátku nosím tyhle denní čočky. Jsou super a navíc tak levné.

100%

Na sporty vážně bomba. Cena je poměrně nízká, takže si nedělám moc hlavu s tím, když třeba hned po tréninku čočky vyhodím a vezmu si nové.

90%

Na čočky se můžu vždycky spolehnout. Jsou super pohodlné. A taky jsem ráda, že je nemusím čistit.

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?

zakřivení kontaktních čoček

Vladimír

Dobrý den, mám zakřivení kontaktních čoček 8,4 průměr 14,2. Můžu používat čočky TopVue Daily, které mají zakřivení 8,5 průměr 14,2 ?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Vladimíre, děkujeme za otázku. Takto drobný rozdíl v zakřivení by nemělo představovat žádný problém. Oko je schopné jisté rozdíly přijmout. U čoček je navíc možné využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Komentář

Jan V.

Ta cena je bomba :) Když si vezmu, že mám každý den novou čočku... Fakt super. Mám je už ozkoušené a jsou moc fajn. Šly mi snadno nasadit a tak... Vážně super :)

Komentář

Martina

Vyzkoušela jsem a jsem spokojená. Naprosto adekvátní, ale mnohonásobně levnější náhrada dailiesek

Komentář

Ivča Rieglová

Pro mě jasně nej čočky. Kupuji je už vážně dlouhou dobu (cca 4 roky). Stále jsem s nimi spokojená a těší mě, že se u nich nic nezměnilo.

Česká pošta PPL Zásilkovna