TopVue Elite+ (10 párů čoček)

318 Kč
100%
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Product detail: Show parameters
cleaner
TopVue Elite+ (10 čoček)
cleaner

Středa 13.11.

cleaner
TopVue Elite+ (10 čoček)
cleaner

Středa 13.11.

blank
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
318 Kč
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Čočky mají každodenní periodu výměny a představují tak nejzdravější způsob nošení, který vyhledávají především lidé s aktivním životním stylem. S TopVue Elite+ si totiž nemusíte lámat hlavu, ani se zdržovat s jakoukoli péčí o čočky. Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou perfektní volbou pro sportovní aktivity, pro všechny, kteří střídají dioptrické brýle a kontaktní čočky a především pro všechny, kteří miluji pohodlné nošení bez omezování.

Přirozená lubrikace

Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu s obsahem vody 58 %. Materiál je během výroby ošetřen technologií UltraSoo a do složení materiálu je tak přidán hyaluronát sodný. Ten poskytuje čočkám nadstandardní lubrikaci se stará o to, aby vám TopVue Elite+ byly v očích neustále příjemné a pohodlné.

UV filtr a asférický design

Kontaktní čočky mají zaveden UV filtr pro ochranu před škodlivým UV zářením. Jejich materiál má jemné modré zabarvení. Velmi důležitou vlastností TopVue Elite+ je i asférický design zadní plochy čočky. Tato konstrukce čočky zaručí lepší přizpůsobivost na oku. Asférické kontaktní čočky jsou skvělým řešením nízkých hodnot astigmatismu a také zkvalitní vidění za špatných světelných podmínek.

Jednodenní čočky TopVue Elite+ si můžete zakoupit také v těchto baleních:

Hodnocení (3)

100%
3x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%
Lukáš

Byly mi doporučeny, tak jsem je zkusil koupit a jsem opravdu mile překvapený. Objednal jsem v úterý dopoledne a v úterý odpoledne, jsem si je cestou z práce mohl vyzvednout v JH. Čočky sedly absolutně perfektně. Velká paráda. Díky

100%
Pavel

Naprostá spokojenost. S kvalitou, cenou... Prostě se vším. Nákup proběhl celkově na jedničku

100%
Čočička

Nošení bylo příjemné. Objednám si je zase.

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?
Česká pošta Zásilkovna Geis point GLS
Top