TopVue Elite+ (30 čoček)

399 Kč
97% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Elite+ (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

97%
64 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (21)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michaela

Dobry den, je prosim v poriadku, ked striedam noseni cocek TopVue Daily a TopVue Elite? Dekuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud Vám střídání vyhovuje, neměl by to být problém. V obou případech se jedná o hydrogelové čočky s podobnými parametry. Pokud cítíte jakýkoliv diskomfort, konzultujte ovšem Vaši situaci s očním specialistou. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Mariia Shkred

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi čočky Topvue Daily a TopVue Elite+?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V obou případech se jedná o jednodenní hydrogelové čočky. Liší se především v druhu hydrogelu, z kterého jsou vyrobené a poté ve velikostním parametru, přesněji v hodnotě zakřivení. Nelze ovšem říci, které čočky jsou lepší. Každému nositeli vyhovuje něco jiného. Každopádně vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Můžete oba druhy bez obav vyzkoušet a nebudou-li Vám vyhovovat, můžete je při splnění podmínek služby vrátit a nepřijdete o svou investici. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Anna

Dobrý den je rozdíl přejít z jednodenních čoček Miru Flat Pack na TopVue elite+ ? Doktor píše ve zprávě - Klidné, na tarsálních spojivkách výrazněji vlevo folikulární reakce. Nikdy nemluvil o spojivkovém vaku a nevíte jak se taková diagnoza zjistí? Jsou na to přístroje nebo se dívá pod víčko? Máme mít kvalitní čočky a nenosit je dlouho. Děkuji za odpověď. S pozdravem Anna

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Každá re-aplikace sebou nese rozdíly a každý uživatel na změny reaguje velmi individuálně. Ať už se jedná o drobné odchylky u velikostních parametrů či jiný typ materiálu. Čočky TopVue Elite+ jsou k vyzkoušení ideální, protože disponují službou Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nesednou, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Denis

Dobrý den mám -0,75 dioptrie na dálku na obě oči stejné. Kolik bych měl mít správně na kontaktní čočky? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ohnisková vzdálenost brýlové korekce se do dioptrických hodnot určených pro nákup čoček promítne až od hodnoty dioptrie -3,50. To znamená, že pokud máte brýlovou hodnotu -0,75, zůstane stejná i pro nákup kontaktních čoček. V případě, ze by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi vám pomůžeme. Hezký den.
Hynek

Toto balení mi k občasné změně od brýlí naprosto vyhovuje.

Korek

Pohodlné čočky. Objednávám pravidelně.

SmetanaM.

Na lepší čočky jsem zatím nenarazil.

Dana

Měla jsem je letos i loni na dovolené a byla jsem moc spokojená. Za rok je objednám i pro dceru.

Narcis Patrik

Veliká paráda. Nosím je spokojeně už rok.

Daněk

Sportuji s nimi a nikdy nebyl problém.

Voharčík P.

U mě číslo jedna v létě. Nosím jinak brýle, ale v létě chci nosit sluneční brýle. Elite mi sedí skvěle. Vůbec nevím, že je mám v očích

Petra

Rozhodně velké zlepšení oproti Procler co jsem měla dřív. Po delší době (víc než 12 hodin) škrábou.

Emilie J.

Jsou moc pohodlné. Jsem s nimi spokojena po všech stránkách.

Voboři K.

Pracuji jako zedník. Tyhle čočky jsou pro mě ideální. Jsou skvělý.

Libor

I pro mě jsou výborné. Po letech zkoušení různých typů jsem skončil u jednodenních. Pro oči je to stejně nejlepší.

Poustecká

Myslím si, že čočky jsou příjemné a pohodlné. Sedly mi moc hezky hned napoprvé a ani jsem nepoznala, že mám v oku jinou čočku než dřív.

Michaela Janáčková

Za mě top

Simona Hořejší

Já jsem s čočkami spokojená. Vyhovují mi po všech stránkách. Materiál je maličko modrý a tak čočky vidím i v blistru před rozbalením.

JJ

Dobrý den, když nyní nosím Acuvue Oasys, které jsou čtrnactidenní, můžu přejít na tyto čočky i když jsou denní? Honza

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, díky za otázku. Abyste měl jistotu, zda jsou nové čočky vhodné právě pro Vaše oči, je vždycky nutné vyzkoušet je. Acuvue Oasys jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a TopVue Elite naproti tomu z materiálu hydrogelového. Rozdíly jsou patrné v propustnosti kyslíku a obsahu vody materiálu. Doporučujeme Vám TopVue Elite objednat, v pohodlí domova vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jan

Velmi pohodlné, ani po 12h nošení neškrábou a nesvědí mě oči.

Standa

Čočky mě překvapily pohodlností. V oku nejsou nijak cítit. Naškrábou, nepálí, cítím jen pohodlí. Jednodenní jsou rozhodně nejlepší.