TopVue Elite+ (90 čoček)

1 219 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 19.4. Pondělí 19.4. vyberte parametry
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 219 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Čočky mají každodenní periodu výměny a představují tak nejzdravější způsob nošení, který vyhledávají především lidé s aktivním životním stylem. S TopVue Elite+ si totiž nemusíte lámat hlavu, ani se zdržovat s jakoukoli péčí o čočky. Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou perfektní volbou pro sportovní aktivity, pro všechny, kteří střídají dioptrické brýle a kontaktní čočky a především pro všechny, kteří miluji pohodlné nošení bez omezování.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 86 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Přirozená lubrikace

Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu s obsahem vody 58 %. Materiál je během výroby ošetřen technologií UltraSoo a do složení materiálu je tak přidán hyaluronát sodný. Ten poskytuje čočkám nadstandardní lubrikaci a stará se o to, aby vám TopVue Elite+ byly v očích neustále příjemné a pohodlné.

UV filtr a asférický design

Kontaktní čočky mají zaveden UV filtr pro ochranu před škodlivým UV zářením. Jejich materiál má jemné modré zabarvení. Velmi důležitou vlastností TopVue Elite+ je i asférický design zadní plochy čočky. Tato konstrukce čočky zaručí lepší přizpůsobivost na oku. Asférické kontaktní čočky jsou skvělým řešením nízkých hodnot astigmatismu a také zkvalitní vidění za špatných světelných podmínek.

Jednodenní čočky TopVue Elite+ si můžete zakoupit také v těchto baleních:

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Komentář

Ivoš

Začal jsem s jednodenními, pak jsem zkusil měsíční, ale vracím se zpět k těmto čočkám, protože jsou nejlepší.

Komentář

Kuba

100% kvalita. Nosím je každý den.

Komentář

Martina P.

Jsou trochu vidět v očích, ale na první pohled si nikdo nevšimne. Jinak jsem super pohodlné a mě rozhodně vyhovují na 100 %

Komentář

Čížková

Nosila jsem měsíční čočky, ale jednodenní jsou lepší. Bez debaty.

Komentář

Julie

Čočky už nosím celkem dlouho a jsem s nimi spokojená, ale ještě mi nikdy od žádného obchodu nepřišly tak rychle jako od vás. Měla jsem vážně balík druhý den doma. Bomba!!!

Komentář

Paťka

Super cena :) Čočky mám ozkoušené a můžu s klidem doporučit :)

Komentář

Eva

Jemné čočky, které jsou v očích příjemné. Doporučila mi je kamarádka a jsem ráda, že jsem je vyzkoušela. Doporučuji je všem, kteří žijí aktivně.

Komentář

Knoblochová Romana

Skvělá cena. Našel jsem je u vás nejlevněji v tak velkém balení. Paráda. Jinak čočky samotné jsou skvělé a jen co je nasadím, vůbec o nich nevím. Bomba.

Komentář

Žaneta Úlisná

Vyhovuje mi cena a velké balení. Pohodlí při nošení je samozřejmostí.

Komentář

Trojanová Eliška

Dobrý den, TopVue Elite jsou neuvěřitelně pohodlné a příjemné. Jsem velice spokojená a odložila jsem kvůli nim nadobro brýle. Doporučuji všem vyzkoušet.