TopVue One+ (30 čoček)

479 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue One+ (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue One+
Vyrobeno z: Unifilcon B
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
46 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Alena Kurzová

Dobrý den, prosím, dlouhodobě používám tyto čočky, teď již nejsou ke koupi, které jiné se jim nejvíce přibližují vlastnostmi? Zejména propustností kyslíku? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z naší nabídky jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli nabídnout čočky Clariti 1 day. Tyto čočky mají propustnost kyslíku ještě o něco málo vyšší, ale i z hlediska velikostních parametrů by Vám měly vyhovovat. Bohužel takto na dálku nejsme schopni říci, jak Vaše oči zareagují na jiný typ silikon-hydrogelu. To je velmi individuální. Správně byste měla změnu čoček konzultovat s očním specialistou. Na této mapě si případně můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete koupit si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Monika

Dobrý den, prosím o radu. Dlouhodobě používám Vaše měsíční kontaktní čočky TopVue Air. Nyní uvažuji o přechodu na denní čočky. Byly by vhodné tyto TopVue One+? Nebo můžete mi prosím poradit nějaké jiné, které by bylo vhodné vyzkoušet? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní kontaktní čočky TopVue One+ jsou výbornou volbou. Čočky mají shodné velikostní parametry a jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu jen z jiného typu. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Hezký den.
Lea

Nošení je úplně bezproblémové. O čočkách během dne vůbec nevím. Rozhodně jsem spokojená.

Hamaková

Dobrý den, leta používám čočky 3měsíční Optima FW od Baush&Lomb, zakřivení 8.7 a průměr 14.0. Mám astigmatismus. Myslíte, že by pro mě byly vhodné tyto jednodenní?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto čočky, ani čočky Optima FW nejsou vhodné pro korekci astigmatismu. Záleží ale na tom, jaké Vám byly naměřené hodnoty. Napište nám prosím více podrobností, abychom Vám mohli co nejlépe poradit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Pavel Novák

Dobry den. Tyto čočky se ne dodávají v provedení multifokalno?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Bohužel tento typ čoček není dostupný ve variantě pro korekci presbyopie. Jednodenní multifokální čočky najdete zde. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Žaneta

Jedny z nej čoček, které jsem kdy zkusila.

Honza

Za ty prachy úplně top.

Honza

Jsem překvapený. Nosím dlouho Dailes Total 1 ale teď jsem zkusil tyhle a nelituji! Za ty prachy úplně top.

Petra

Pohodlné za super cenu !

Jan

Velmi pohodlné