TopVue One+ (5 čoček)

85 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 23.8. vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1-2 dny 29,- Kč
PPL
1-2 dny 59,- Kč
Česká pošta
1-2 dny 65,- Kč
GLS
1-2 dny 65,- Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Jednodenní čočky TopVue One+

Čočky TopVue One+ jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Unifilcon B a mají každodenní periodu výměny. TopVue One+ jsou dostupné v plusových a minusových dioptriích pro korekci hypermetropie (dalekozrakosti) a myopie (krátkozrakosti).
Tyto jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky poskytují po celou dobu nošení očím dostatečný přísun kyslíku a jejich materiál je z 53 % tvořen vodou. TopVue One+ jsou skvělou volbou pro sportovce, cestovatele a všechny, kdo mají náročný a aktivní životní styl.

Garance vrácení peněz

Nemusíte se bát čočky vyzkoušet. Když s nimi nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze. Více informací…

Roztok s hyaluronátem sodným

Když je ukončen proces výroby, TopVue One+ jsou uloženy do blistru s roztokem, který obsahuje hyaluronát sodný. Tato látka se přirozeně vyskytuje v lidském těle a její obsah v roztoku tedy výrazně podporuje pohodlí při nošení čoček. Hyaluronát sodný je mimo jiné velmi účinný lubrikant a postará se o to, že čočky TopVue One+ budou po celou dobu nošení v oku příjemné.

Vynikající optické vlastnosti

Jednodenní čočky TopVue One+ mají asférickou konstrukci čočky. Pro vás to znamená lépe usazenou čočku na oku a ostré vidění i v situacích, kdy mohou jiné čočky zklamat. Asférický design čočky eliminuje zkreslené vidění, které vzniká při pohledu přes okrajovou část čočky. Tyto problémy často trápí řidiče a také osoby, které pracují dlouho na počítači.
S asférickým designem čočky souvisí i okraje upravené tak, aby během nošení docházelo k pravidelnému a přirozenému proudění slz pod kontaktní čočkou.

Zdravé nošení bez starostí

Jako jednodenní čočky představují TopVue One+ nejzdravější a nejjednodušší způsob nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné příslušenství. Každý den si do oka vložíte novou dokonale čistou kontaktní čočku.

TopVue One+ můžete koupit také v balení:
30 kusů čoček
90 kusů čoček

Parametry produktu - TopVue One+ (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue One+
Vyrobeno z: Unifilcon B
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
46 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jana

Dobrý den, jak velký je problém u čoček, když místo zakřivení 8,7 použiju 8,6. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, takže by tento rozdíl měly Vaše oči teoreticky bez potíží zvládnout. Značka TopVue navíc u větších balení čoček nabízí službu Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o své peníze. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Jana

Dobrý den, které jednodenní čočky (silikon-hydrogelové) z Vaší nabídky mají nejvyšší propustnost kyslíku? Podle všeho je to hlavní parametr pro mé oči, protože z měsíčních čoček, které dlouhodobě používám, mi vyhovují v podstatě jen čočky Biofinity, které mají propustnost kyslíku „160 Dk/t“. U jednodenních čoček jsem ale našla propustnost sotva poloviční (TopVue One+ má 68 Dk/t, Live® daily disposable má 86 Dk/ty). Ještě by mě zajímalo, jestli propustnost kyslíku u měsíčních čoček zůstává stejně vysoká třeba i po třech týdnech, nebo jestli se postupným nošením snižuje. Poradíte mi, které jednodenní by mohly být vhodné? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu jednodenních sférických čoček bychom Vám mohli nabídnout Dailies TOTAL1 s hodnotou propustnosti kyslíku 156 Dk/t nebo Acuvue Oasys 1-Day s hodnotou propustnosti 121 Dk/t. Odpověď na Vaši druhou otázku je relativní, protože stav čočky v průběhu nošení ovlivňuje celá řada faktorů. Při správné péči by ovšem neměla propustnost kyslíku nijak zvlášť kolísat. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Miloslava Nohejlová

Dobrý den, měla bych dotaz na čočky TopVue One+ (5 čoček) - kolik hodin denně je možné je nosit? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky jsou určené k jednorázovému použití. Čas, po který čočky může mít uživatel nasazené, je velmi individuální, ale zpravidla se pohybuje kolem 12 hod. Hezký den.