TopVue Plus (6 čoček)

229 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Jiná balení
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Plus (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Vyrobeno z: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Plus
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
242 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (20)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Eliška

Dobrý den, mám dva dotazy. Nedávno se mi zvýšily dioptrie brýlí na -3,50 a -3,75. Čočky mám zatím se starými dioptriemi a to -2,50 a -2,75, ale špatně s nimi vidím. O kolik bych si měla zvýšit dioptrie na čočkách, popřípadě měla bych mít stejné jako na brýlích? A druhý dotaz je ohledně typu čoček. Používám SoftLens 59 měsíční, ale vždy mne na konci dne dřou a pálí v očích. Měla bych tedy vyzkoušet spíše silikon-hydrogelové čočky? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty se upravují od hodnoty dioptrie -3,50 a více. To znamená, že byste nyní měla mít ke korekci zraku čočky s hodnotou-3,25 a -3,50. Jestliže SofLens 59 nosíte již několik let, mohla jste získat tzv. averzi na materiál, neboť čočka je stále "cizím" předmětem v oku. U dlouholetých nositelů jde o poměrně častý jev. Dalším faktorem může být i vývoj oka, protože s postupujícím věkem se potřeby očí jednoduše mění. V takovém případě je změna čoček na místě. Čočky TopVue Plus jsou velmi dobrou alternativou. Nebo bychom Vám mohli nabídnout silikon-hydrogelové kontaktní čočky TopVue Air. Značka TopVue je k vyzkoušení nových čoček ideální, protože disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a investice za čočky by se Vám tak vrátila. Pakliže máte zájem o jinou značku, mějte prosím na paměti, že nevhodně zvolené čočky není možné vrátit ani reklamovat. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat jaké dioptrické cocky koupit, když jedno oko -5,25 cyl. -0,25, Axis 38, SE - 5,50 Druhé oko -5,75 cyl. -0,50, Axis 11, SE -6,00

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, který značí astigmatismus, je jeho hodnota prozatím nízká a budeme ji převádět na sféru. Ke korekci zraku tedy budete potřebovat klasické sférické čočky, např. tyto. Pro první oko budete teoreticky potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,00. Pro druhé oko bude mít čočka hodnotu -5,50. Jsou to ovšem teoretické hodnoty a nemůžeme s jistotou říci, že bude korekce zraku v pořádku. Výhodou vybraných balení čoček TopVue je však poskytovaná služba Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Pokud byste měla další otázky, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lenka

Dobrý den, prosim jaké dioptrie čočky doporučíte když mám Dioptrie + 2,75 Cilindr +1 Zakřivení 90 P.D. 33/21 Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom předešli nedorozumění, rádi bychom Vás požádali o zaslání kopie/fotografie brýlového předpisu na e-mail info@alensa.cz. Předem Vám děkujeme a prozatím Vám přejeme hezký den.

Jana Sedláčková

Dobrý den, mám dotaz prosím, kupuji si běžně čočky Avaira Vitality (6 čoček) zakřivení 8.40 a průměr 14.20 .. Teď mě ovšem zaujaly čočky TopVue Plus (6 čoček) ale s zakřivením 8.60 a průměrem 14.30 , tak se chci zeptat, zda by byl nějak poznat tady ten rozdíl v zakřivení a průměru, zda by mi to sedělo na oko, nebo ne. Předem děkuji za odpověď. Sedláčková Jana

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty oka. Pokud je zakřivení Vašeho oka totožné s hodnotou zakřivení čoček, které nosíte, teoreticky by Vám čočky měly sednout. Nutno ovšem podotknout, že každý uživatel je ke změnám jinak vnímavý. Důležitou roli hraje i materiál čoček. Naštěstí u čoček TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, a proto nemusíte mít obavy čočky vyzkoušet. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ivana Vobůrková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat když mám dioptrie -4 mám si vzít čočky se stejnými dioptriemi nebo nižší, děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty dioptrií se od hodnot -3,50 resp. +3,25 upravují. Máte-li pro brýle hodnotu dioptrií -4,00, budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrií -3,75. Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Mirka Rozsypalova

Dobrý den, mám první balení čoček Top Vue Air a někdy mě v nich pálí oči,stává se to někomu,? Předtím jsem nosila čočky SofLens,ty mě vždy odpoledne v očích vadily. Mám tedy vyzkoušet ještě jiné čočky?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Otázka komfortu je vždy velmi individuální. Takže zatímco jedny čočky někomu maximálně vyhovují, jiný uživatel je nemůže vystát. Podle popisu situace Vám pravděpodobně nevyhovuje silikon-hydrogelový materiál čoček TopVue Air, protože doposud jste používala hydrogelové čočky SofLens 59. Čočky TopVue Plus, o které máte zájem, jsou také z hydrogelového materiálu jen z jiného typu, a proto by Vám mohly vyhovovat lépe. Bez vyzkoušení to však není možné zjistit. Značka TopVue naštěstí disponuje službou Garance vrácení peněz, a tak čočky můžete bez obav vyzkoušet. Pakliže stále splňujete podmínky služby Garance vrácení peněz u čoček TopVue Air, pošlete nám čočky zpět a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
David

Můžu tyto čočky nosit měsíc v kuse bez vydání?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel to u těchto čoček není možné. Jedná se o hydrogelové čočky s nižší propustností kyslíku, a proto nejsou pro kontinuální nošení vhodné. Protože je kontinuální (nepřetržité) nošení pro oko velkou zátěží je na trhu pouze pár druhů čoček, které toto umožňují např. Biofinity, Air Optix Night and Day Aqua nebo Bausch + Lomb ULTRA. Jelikož se jedná o velkou zátěž pro oči je nutné, aby uživateli kontinuální nošení schválil oční specialista. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
David

čočky jsou skvělé. jemné a za celý měsíc nošení s nimi nemám žádný problém. určitě doporučuju

Karel

Dobrý den, jaký je prosím Vás rozdíl mezi čočkami Top Vue Air a Top Vue Plus? Proč jsou Top Vue Plus levnější? Děkuji, Karel.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Rozdíl mezi čočkami je v materiálu. TopVue Plus jsou vyrobené z hydrogelového materiálu, který má vysokou schopnost vázat vodu. Díky obsahu vody jsou jemné, nedráždí tak oko a jsou pohodlné. Hladký povrch je dělá odolnější vůči usazeninám, ale na druhou stranu mají nižší propustnost kyslíku, jsou křehčí a díky vlhkosti mohou do čočky pronikat enzymy či jiné substance. TopVue Air jsou vyrobené z modernějšího materiálu, který je kombinací vody vázajícího hydrogelu a kyslík propouštějícího silikonu. Díky mnohem vyšší propustnosti kyslíku, je metabolismus dobře okysličen a nedochází k hypoxii. Jsou vhodnější pro dlouhodobé nošení a pronikají nimi pouze nízkomolekulární substance. TopVue Plus jsou levnější, protože jsou vyrobené z jiného materiálu. Jsou lidé, kteří na hydrogelové čočky nedají dopustit a jsou i tací, kteří je v očích nesnesou. Každý člověk je jedinečný a stejně tak jeho oči. A každému vyhovuje něco jiného. Výhodou této značky je, že poskytuje službu Garance vrácení peněz, takže pokud Vám kontaktní čočky nebudou vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete o vloženou investici. Hezký den.
Bára

Nosím je necelý rok a dost mi zpříjemňují život. S brýlemi se člověk tak neodváže :)

Lucie Viktorinová

Dobrý den, je vhodné na tyto čočky užívat roztok Renu? děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Roztok ReNu MultiPlus můžete použít. Jde o univerzální roztok, který lze použít na všechny měkké kontaktní čočky. K řadě TopVue zákazníkům doporučujeme roztoky Gelone a Laim Care, které obsahují hyaluronát sodný. Díky této látce jsou čočky vedle čištění ještě efektivně lubrikovány, což výrazně podporuje pohodlí při nošení. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Julius

Zlatý střed mezi všemi těmi značkami, co jsem kdy vyzkoušel. Za celou dobu nošení jsem neměl sebemenší problém.

Kaisler

Levné a pohodlné. Pro mě ideální kombinace.

Míla

Nosím je každý den. Brýle jsem už neměla tak třičtvrtě roku. Jednoznačně spokojenost!!!

Romanka Skupová

Čočky jsou určitě kvalitní. Materiál mi vyhovuje a nedráždí oči

Hanz

U mě všechno OK

Nikola Z.

Super. Super. Super. Určitě doporučuji. Já jsem spokojená už cca rok a půl.

Hanička

Dlouhodobá spokojenost. Ještě jsem na čočkách nenašla jedinou chybu. Pro mě jsou perfektní.

Jan

Mám suché oči a tyhle čočky jsou mi pohodlné celý den. Os začátku, co je nosím, k nim používám roztok Gelone. Byl mi doporučen a myslím, že k čočkám opravdu skvěle sedí.

Martina Fousková

Měkoučké čočky. Snadno jsem je napoprvé nandala a nošení bylo příjemné. Já jsem moc spokojená.