TopVue Premium (6 čoček)

449 Kč 369 Kč
96%
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pondělí 21.1.

cleaner
blank
Přidat
229 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
449 Kč 369 Kč
Výhodné balíčky:
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí. 

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Denní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťuje TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. 

Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody, jejíž podíl činí 45 %. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Parametry produktu
Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Množství vody: 45%
Expirace: 48 měsíců a více
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano

Hodnocení (8)

96%
7x
1x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%
Klára S.

Tyhle čočky prostě nemají konkurenci!

100%
Blažej Sicher

Nosím je už nějakou dobu, ale u vás jsem našel lepší cenu. Jsem rád, že jsou čočky stejně kvalitní, jak z obchodu, kde jsem objednával předtím.

100%
Zach P.

Sedí mi. Nenapadlo by mě, že to bude s čočkami tak snadné.

100%
Liba

Jsou příjemné. Za mě OK.

100%
Blanka Rychtová

veliká spokojenost. nevím, kam až bych čočky vychválila. jsou se mnou vždy a všude každý den.

100%
L. K.

Dříve jsem nosil Acuvue Oasys. Nyní jsem začal s Topvue. Nepoznal jsem rozdíl. Jen v ceně :D

90%
Karel Voldřich

Výborné, vyzkoušel jsem nedávno a zůstanu u nich

80%
Nositelka

Nosím je už dlouho a ráda.

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?

zakřivení

Grossová

Dobrý den, jak důležité je u čoček zakřivení? Dcera má uvedené 8.4, je možné používat i 8, 5 nebo 8.6 ? Děkuji s pozdravem Grossová

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Zakřivení má určitě svůj význam. Zajišťuje správné usazení čočky na oku, může mít vliv na pohodlí při nošení a rovněž na ostrost vidění. Na druhou stranu nemusí být zakřivení vždy striktně dodrženo. Snad každé oko je schopné přijmout v zakřivení určitý rozdíl. Při výběru čoček pro dceru se řiďte pokynů kontaktologa. Nezáleží jen na zakřivení a průměru. Pro oči bývají velmi důležité vlastnosti materiálu čoček – především obsah vody a propustnost kyslíku. Čočky TopVue Premium určitě můžete vyzkoušet a případně využijete službu Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Gallina Klaudius

Dobrý den, byl jsem velmi spokojený s nákupem a přístupem obchodu. Zakoupil jsou čočky, které jsem kupoval u konkurence. Skvělé služby i kvalita zboží. Jistě se vrátím pro další balení. Děkuji. G.

Komentář

Lněnička R.

Já jsem na lepší čočky ještě nenarazil. Cena je velmi milá a doručení do druhého den funguje. Lněnička R.

Komentář

Jeník

Název odpovídá. Jsou to premiové čočky. Já jsem lepší ještě neměl

Česká pošta PPL Zásilkovna Geis point GLS
Top