TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

99 Kč
88% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

88%
54 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (12)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Iva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou hodnotu cylindru mám vybrat, když není v nabídce a jakou hodnotu os. Mám naměřeno pravé oko dioptrie -2.50 , cylindr -1, osa 85 levé oko dioptrie - 2.25, cylindr -0.75, osa 75 děkuji za radu. Iva

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat teoreticky čočku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 90°. Pro levé oko bude mít čočka teoretickou hodnotu dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 80°. Správně by Vám však měl čočky vybrat a odborně aplikovat oční specialista. Pokud si čočky vyberete sama, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Vybraná balení čoček TopVue a Gelone však disponují službou Garance vrácení peněz a nemusíte se proto obávat tyto čočky vyzkoušet. Veškeré informace o dané službě naleznete v prokliku. ZDE naleznete torické (astigmatické) čočky vybraných značek. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.
Tereza

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu? Léta jsem používala čočky od Acuvue Oasys for Astigmatism (14ti denní) - pravé oko: dioptrie: +5,25, cylindr: -2,75, osa: 180 Levé oko: dioptrie: +5,25, cylindr: -2,75, osa: 170 Bohužel Johnson and Johnson přestal čočky vyrábět a já teď nemůžu najít náhradu. Našla jsem jako alternativu od značky Bausch + Lomb, akorát měsíční, ale ty mi moc nevyhovují. Nemáte prosím tip, jaká jiná značka by mohla být lepší alternativou? Moc děkuji S pozdravem, TH

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. O omezení výroby některých dioptrických kombinací u Acuvue Oasys for Astigmatism víme. Ke korekci Vaší dioptrické kombinace Vám už můžeme nabídnout už pouze čočky, které rozšiřují běžný dioptrický rozsah. Jde o čočky s označením XR. Protože jste dříve nosila silikon-hydrogelové čočky, budou Vám s velkou pravděpodobností, z hlediska použitého materiálu, více vyhovovat čočky Biofinity XR Toric. V nabídce však máme ještě hydrogelové čočky Proclear Toric XR. Musíme Vás však upozornit, že jsou tyto čočky na objednání, a proto je nutné počítat s delší dobou doručení. Protože se jedná o poměrně drahý typ čoček, zvažte před nákupem odbornou aplikaci - ZDE si můžete vyhledat očního specialistu, který se společností CooperVision spolupracuje. V případě, že čočky koupíte bez odborné aplikace, berte prosím v úvahu, že eventuální reklamace není možná. V případě dalších otázek nás bez obav kontaktujte, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Kristýna Červenková

Dobrý den, prosím jakou mám zadat osu, mám takovou, která není v nabídce, předpis je takto: Pravé oko: dioptrie: -1,50 cylindr: -1,75 osa: 15 Levé oko: dioptrie: -1,75 cylindr: -2,25 osa: 175 Moc děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty je často nutné pro nákup torických (astigmatických) čoček upravit. Ve Vašem případě budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,75 a osy 20°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindru -1,75 a osy 180°. U levého oka bylo nutné kromě osy upravit i cylindrickou hodnotu. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Alena

Dobrý den, prosím, můžete mi poradit jaké čočky si mám objednat, zde jsou moje parametry: pr. oko -5, cyl. -0,5 a osa 170° a levé oko -3 , cyl. -1,5 a osa 5°. Dosud jsem nosila normální čočky Biofinity. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Alena

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, tak na pravém oku je zatím cylindrická hodnota příliš nízká, a proto budete ke korekci potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček TopVue Premium s hodnotou dioptrie -5,00. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku TopVue Premium for Astigmatisms hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 10°. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michal P

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami topvue premium a topvue air (kromě 30/14 denního nošení) Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Michal P.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Rozdílná perioda výměny čoček je ten nejpodstatnější rozdíl. Čočky se pak už jen velmi nepatrně liší v propustnosti kyslíku. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Petra

Dobrý den, prosím o radu chtěla bych vyzkoušet tyto čočky zda by vyhovovaly ale nejsou zde parametry co mám naměřeno mohli by jste poradi jaký parametr by byl vhodnější? děkuji za případnou odpověď hodnoty pravé oko: +3 cyl-0,75ax110 luvé oko +3,50cyl-1ax55 ještě tedy prúměr čoček je pouze 14,20 já nmám 14 ty mi lépe sedí na oku je to problém? Nebo je každý jiný typ ( vyrobce sedí jinak) ? Děkuji s pozdravem

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. U naměřených parametrů pro pravé oko není úprava zapotřebí. Můžete zvolit dioptrii +3,00 cylindr -0,75 a osu 110°. U levého oka doporučujeme úpravu na dioptrii +3,50 cylindr -0,75 a osu 50°. Průměr čočky sám o sobě není rozhodující. Pocit při nošení velmi ovlivňuje materiál kontaktních čoček. Můžete si objednat toto 1 kusové balení na vyzkoušení, případně základní balení 3 kusů, u kterého můžete využít službu Garance vrácení peněz, kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Karel

Čočky jsem si zamiloval během prvního dne. Jsou příjemné, pohodlné a taky praktické.

Bárta Radek

Nosil jsem klasické Premim a když se objevil astigmastimus, tak jsem jen zkusil tyhle a trefil jsem se na první dobrou. Všechno OK a vidím perfektně.

Vašek Klein

Příjemný a fungují. Ode mě určitě 100 %

Hummelová

Všechno v pořádku. Na nic špatného jsem nepřišla. Oči jsou po celodenním nošení v pohodě.

Klá

Dávám 100%, snadno se mi s nimi zachází. U jiných značek jsem měla problém-

aneta

materiál je pro oči příjemný. doručení bylo opravdu rychlé. jsem spokojená