TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

106 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 5.12. vyberte parametry
Přidat do objednávky 189 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
189 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 65 Kč   
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

Přejít na základní balení TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Parametry produktu - TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
44 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (9)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Alena

Dobrý den, prosím, můžete mi poradit jaké čočky si mám objednat, zde jsou moje parametry: pr. oko -5, cyl. -0,5 a osa 170° a levé oko -3 , cyl. -1,5 a osa 5°. Dosud jsem nosila normální čočky Biofinity. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Alena

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, tak na pravém oku je zatím cylindrická hodnota příliš nízká, a proto budete ke korekci potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček TopVue Premium s hodnotou dioptrie -5,00. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku TopVue Premium for Astigmatisms hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 10°. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michal P

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami topvue premium a topvue air (kromě 30/14 denního nošení) Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Michal P.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Rozdílná perioda výměny čoček je ten nejpodstatnější rozdíl. Čočky se pak už jen velmi nepatrně liší v propustnosti kyslíku. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Petra

Dobrý den, prosím o radu chtěla bych vyzkoušet tyto čočky zda by vyhovovaly ale nejsou zde parametry co mám naměřeno mohli by jste poradi jaký parametr by byl vhodnější? děkuji za případnou odpověď hodnoty pravé oko: +3 cyl-0,75ax110 luvé oko +3,50cyl-1ax55 ještě tedy prúměr čoček je pouze 14,20 já nmám 14 ty mi lépe sedí na oku je to problém? Nebo je každý jiný typ ( vyrobce sedí jinak) ? Děkuji s pozdravem

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. U naměřených parametrů pro pravé oko není úprava zapotřebí. Můžete zvolit dioptrii +3,00 cylindr -0,75 a osu 110°. U levého oka doporučujeme úpravu na dioptrii +3,50 cylindr -0,75 a osu 50°. Průměr čočky sám o sobě není rozhodující. Pocit při nošení velmi ovlivňuje materiál kontaktních čoček. Můžete si objednat toto 1 kusové balení na vyzkoušení, případně základní balení 3 kusů, u kterého můžete využít službu Garance vrácení peněz, kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Karel

Čočky jsem si zamiloval během prvního dne. Jsou příjemné, pohodlné a taky praktické.

Bárta Radek

Nosil jsem klasické Premim a když se objevil astigmastimus, tak jsem jen zkusil tyhle a trefil jsem se na první dobrou. Všechno OK a vidím perfektně.

Vašek Klein

Příjemný a fungují. Ode mě určitě 100 %

Hummelová

Všechno v pořádku. Na nic špatného jsem nepřišla. Oči jsou po celodenním nošení v pohodě.

Klá

Dávám 100%, snadno se mi s nimi zachází. U jiných značek jsem měla problém-

aneta

materiál je pro oči příjemný. doručení bylo opravdu rychlé. jsem spokojená