TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

289 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
43 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Žaneta Skálová

Dobry den, pokud jsou cocky na 14 dnů, znamená to, ze mohou být v oku 14 dnu a nebo se mohou používat 14 dnů a vždy na noc vyndat? Nebo snad jsou na 14 použití během napr. půl roku? Dekuji ta odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. TopVue Premium for Astigmatism, jsou čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení. To znamená, že čočky je možné pouze po dobu 14 dnů od otevření blistru, a to pouze přes den. Na noc je nutné čočky z očí vždy vyjmout, a poskytnout jim péči. Nejčastěji se používají univerzální roztoky. Po vyjmutí z oka čočku mechanicky očistíte s trochou roztoku a poté je uložíte přes noc do pouzdra s čerstvou dávkou roztoku k regeneraci. Po 14 dnech je nutné čočky vyměnit za nový pár i za předpokladu, že jste čočky měla nasazené např. jen 2x. Jestliže nosíte čočky nepravidelně, mohly by pro Vás být vhodnější jednodenní torické čočky. Jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči. Jednoduše si nasadíte vždy nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli čočky Precision1 for Astigmatism, protože máme u těchto čoček momentálně spuštěnou akci Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice by se Vám tak vrátila. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Mary

Dobrý den, stbilizují se tyto čočky po nasazení sami ve správné poloze? Na čočkách je vyznačena ryska, má nějaký význam při nasazování čoček? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky mají vyznačenou rysku na "6. hodině" pro jednodušší aplikaci. Při aplikaci by tedy tato ryska měla směřovat dolů. Pokud se Vám však nepovede čočku aplikovat dokonale, nemusíte se obávat. Čočka se sama díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu sama stabilizuje ve správné poloze. Budete-li mít další otázku, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Dan

Na jednom oku mi očařka naměřila astigmatizmus, tak jsem si musel koupit na levé oko tyhle čočky a pravém mám klasický topvue premium. Musim uznat, že teď se mi kouká mnohem líp.