TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

539 Kč
98% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
48 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tomáš

Dobrý den, dosud jsem nosil hlavně čočky Acuvue, nyní bych chtěl vyzkoušet TopVue nebo jiné, problém je ale s hodnotou cylindru. Jsem krátkozraký s astigmatismem, hodnoty stávajících čoček: dioptrie -1,0 a cylindr -2,75 170°. Čočky TopVue ale mají nejvíce cylindr -2,25. Mohli byste mi pro nákup TopVue Premium for Astigmatism navrhnout přepočítané hodnoty dioptrií nebo jiné čočky než Acuvue? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Přepočet dioptrických hodnot v tomto případě pro Vás bohužel neuděláme. Běžný dioptrický rozsah cylindrických hodnot u torických (astigmatických) čoček je -0,75 - -2,25. Vyšší cylindrické hodnoty pak nabízí čočky Acuvue Oasys for Astigmatism, které jste nosil nebo pak měsíční silikon-hydrogelové čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism nebo hydrogelové čočky SofLens Toric. Pakliže byste si z těchto dvou čoček nevybral, pak můžeme Vám už nabídnout jen čočky s označením XR, které rozšiřují běžný dioptrický rozsah, a to čočky silikon-hydrogelové čočky Biofinity XR Toric nebo hydrogelové čočky Proclear Toric XR. Poslední dvoje zmíněné čočky již však spadají do speciálních čoček a jsou finančně náročnější. Pokud máte zájem o jinou značku čoček, nebo byste chtěl upravit dioptrické hodnoty tak, abyste mohl mít torické čočky z běžného dioptrického rozsahu bude nutná odborná pomoc. Správně byste měl mít vždy čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
rudolf cavro

Rozhodně nekupovat,špatná výroba-každá čočka jiná,80 procentjsem jich vyhodil.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je nám líto, že s čočkami máte potíže. Pokud splňujete podmínky služby Garance vrácení peněz, můžete ji využít a čočky TopVue vrátit. Případně čočky můžete samozřejmě reklamovat. Veškeré informace k reklamacím naleznete ZDE. Budete-li chtít, kontaktujte e-mailem náš zákaznický servis, kde Vám velmi rádi pomůžeme. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.
Hana Bártová

Dobrý den, nosím kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism a mohla bych nosit i na blízko děkuji za odpověď Bártová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám to velmi líto, ale otázce jsme neporozuměli. Prosím, napište nám ještě jeden komentář, ve kterém svůj dotaz lépe definujte. Předem Vám děkujeme. Hezký den.

Terka

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi TopVue Premium for Astigmatism a TopVue Air for Astigmatism?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky TopVue Premium for Astigmatism mají výrobcem danou periodu výměny na 14 dnů. TopVue Air for Astigmatism jsou čočky měsíční. Čočky mají téměř totožné parametry, liší se minimální hodnotou v propustnosti kyslíku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Diana Hofmanová

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit opravdu velkou spokojenost s těmito čočkami a vůbec celkovou spokojenost se službami obchodu.